Ув’язненням на 13 та 9 років закінчилося для коростенців смертельне побиття приятеля

Як повідомили у прес-службі Житомирської обласної прокуратури, нічний розбійний напад та смертельне побиття приятеля закінчилося для обох коростенців ув’язненням на 13 та 9 років.

“За публічного обвинувачення прокурора Коростенської окружної прокуратури двох місцевих жителів визнано винними у розбійному нападі (ч. ч. 3, 4 ст. 187 КК України). Крім цього, одного з них, раніше судимого 33-річного коростенця визнано винним у заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, які спричинили смерть потерпілого. Обом призначено покарання, відповідно, 13 та 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна,” – йдеться у повідомленні пресслужби.

Відповідно до матеріалів слідства, прокурор у суді довів, що жителі Коростеня скоїли тяжкі злочини у квітні 2020 року.
Напередодні вони спільно з потерпілим розпивали алкогольні напої у центрі міста. Вже пізно уночі, попри їхню пропозицію продовжити й далі «святкування», потерпілий все ж поїхав зі знайомими додому. З таким рішенням приятелі не погодилися. Найнявши таксі, поїхали слідом за ним. Проте господар замкнув двері та не впустив їх до хати.
Тоді 33-річний обвинувачений вибив вікно, заскочив у помешкання та заподіяв господарю раптовий удар в обличчя, від якого той впав. Після цього зловмисники продовжили у будинку розпивати алкоголь. Потерпілий зателефонував до поліції і повідомив про напад. Однак агресивний нападник знову накинувся на господаря, заподіявши йому смертельних побоїв.
Викравши телефон і невелику суму готівки, засуджені придбали пляшку горілки та пішли пиячити до іншого свого знайомого, де їх і затримали правоохоронці.

Наразі вирок не набрав законної сили.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.