Увага! ЗАКІНЧЕННЯ ЗБОРІВ КОШТІВ на лікування Романа БУТРИКА

Нещодавно на сайті Коростень-інфо ми розміщували прохання до всіх небайдужих допомогти родині Бутрик з села Холосне зібрати кошти на лікування сину Роману. Сьогодні до нашої редакції завітала мама хлопця аби подякувати кожному, хто не залишився осторонь біди родини та попрости розмістити оголошення про ЗАКІНЧЕННЯ ЗБОРІВ КОШТІВ. Необхідна сума зібрана, дороговартісні ліки закуплено, лікування розпочалось.

Мама Романа – Алла Бутрик попросила також розмістити подяку від всієї родини та Ромчика:

“Ми прийшли в цей світ
допомагати один одному
в нашій подорожі по життю.
(Уільям Джеймс).

В наш такий складний та стрімкий час буває, що люди, на жаль, часто-густо не помічають ближнього, проходячи повз стороннього нещастя. Проте у світі, який для всіх єдиний як небо і сонце, і Бог, немає нікого і нічого стороннього. Інколи просте добре слово, розуміння, дружня порада і підтримка може повернути віру у життя та силу одужати. Це і є «милосердя як найвірніший знак справжньої величі людини».

Шановна редакція, на сторінках саме вашого сайту хочу висловити слова материнської вдячності за моральну та фінансову підтримку нашої родини. В червні місяці цього року в нашого синочка Романа Бутрика, жителя села Холосне, учня 10-го класу Холосненської школи виявили пухлину мозку. Пілоцетарна астроцитома з мутацією гену Бреф. Вона є доброякісною, але після двох операцій на головному мозку ні один нейрохірург в Україні і за кордоном не давав гарантій про те, що вона знову не виросте і для того, щоб лікувати сину призначили дорогий препарат «Дабрафеніб». Він коштує 92 тисячі гривень упаковка на 2 місяці.

В нашому випадку в залежності від результату лікування це лікування було розраховане на 6-12 місяців. Таке заключення нам було дано дитячим нейроонколога, професора Желудкової О.Г. В наш непростий час сума лікування для родини виявилась надзвичайно великою.
Проте дякуючи перш за все підтримці нашій великій родині, друзям, рідним, депутату Житомирської обласної ради Ірині Костюшко Ирина Костюшко, Коростенській районній державній адміністрації Коростенська районна державна адміністрація, Коростенській районній раді на чолі з головою Василем Клименко В.І., керівнику апарату Коростенської райдержадміністрації Катерині Корчовій Екатерина Корчова (Ekaterina Korchova), працівникам відділу культури та членам профкому на чолі з начальником Ларисою Бондар Лариса Бондарь, відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА, художниці Катерині Лисовій Kateryna Lysova, редакції сайту «Коростень-інфо» на чолі з редактором Наталією Колєновою Наталка Колєнова, колективу виправної колонії №71, сільській раді с. Холосне, а особливо діткам, батькам та вчителям, директорам шкіл сіл Холосне, Ришавка, Мала Зубівщина, Хотинівка, Лісівщина, Грозине, Гулянка, Васьковичі, Ушомирської гімназії, Коростенської гімназії №2, начальнику відділу освіти Дмитру Митюку було зібрано необхідну суму на придбання препарату та лікування нашого сина.

Від щирого серця, хороші люди, від імені нашої родини хочу низько вам вклонитись. Будьте всі здорові, не хворійте! Хай добро, яке є у ваших серцях, повернеться до вас сторицею. Несіть його через життя та збережіть для нащадків, адже від цього залежить наш рід, нація, країна. Всі ми українці, а це звучить гордо. Миру і добра усім вам! З повагою, Алла Бутрик”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.