Увечері 27 березня ворожих авіаобстрілів зазнав Коростенський район

Увечері 27 березня ворожих авіаобстрілів зазнав Коростенський район. Наразі на місцях подій продовжують працювати екстрені служби. Поліцейські фіксують наслідки воєнних злочинів і надають місцевому цивільному населенню необхідну допомогу.

“Ситуація залишається напруженою, але контрольованою на всій території Коростенського районі. Безпосередньо місту на даний час загрози немає, проте продовжуються ракетно-бомбові удари в районі. “, – стверджує Олексій Абдурахманов, командир батальйону тероборони.

Як розповів директор Коростенської міської лікарні Сергій Ковердун, 27 березня ввечері внаслідок ракетно-бомбового удару по складах озброєння однієї з військових частин Житомирщини травми отримали троє наших військовослужбовців. За його словами, стан травмованих вдалося стабілізувати.

“Вночі до нас поступили троє поранених – молоді хлопці у важкому стані, – каже Сергій Ковердун. – Ми стабілізували їх стан, надали всю необхідну допомогу. Стан хлопців покращено і ми їх підготували до перевезення. На сьогодні вже маємо можливість відправити їх на подальше лікування. Лікарня наша працює і буде надалі працювати у штатному режимі”.

27 березня ввечері та вночі російські війська нанесли ракетно-бомбові удари по складах трьох військових частин на території Житомирщини.

Нагадаємо, за інформацією поліції увечері 27 березня ворожих авіаобстрілів зазнав Коростенський район, станом на ранок 28 березня на місцях подій продовжували працювати екстрені служби. Водночас в інформації від керівників регіонів станом на ранок 28 березня зазначалося, що вночі в Житомирській області було три ракетно-бомбових удари по Житомирському та Коростенському районах: двоє поранених, 12 евакуйованих.

Нагадуємо жителям Житомирщини про необхідність дотримуватись заходів безпеки. Не ігноруйте звуки сирени, що попереджає про повітряну тривогу. Будьте спостережливі на вулицях ваших населених пунктів. Якщо помітили підозрілі предмети, не чіпайте і не рухайте їх. Повідомте про такі знахідки рятувальникам або поліцейським.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.