В Чоповицькій ОТГ Коростенського району запрацювала поліцейська станція

31 березня в Чоповицькій громаді відбулась визначна подія – відкрили поліцейську станцію.

В урочистому заході, який відкрив голова Чоповицької селищної територіальної громади Михайло Філоненко, взяли участь голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська, начальник Головного управління Нацполіції (ГУНП) в Житомирській області Юрій Олійник, заступник начальника ГУНП в Житомирській області Артем Лисогор, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області Віталій Магалецький, начальник відділення поліції № 1 Коростенського районного управління поліції ГУНП в Житомирській області Сергій Цівончук, представники ЗМІ та громадськості.

Відзначимо, що дільничним інспектором на території Чоповицької селищної територіальної громади призначено Олександра Гузя. З моменту відкриття поліцейської станції прийом громадян у відділку буде відбуватись за таким графіком: вівторок з 9:00 до 11:00; четвер з 18:00 до 21:00; субота з 9:00 до 11:00.

Також на стації знаходиться кабінет інспектора ювенальної превенції і службу нестиме капітан поліції Ольга Савчук. Двері її кабінету будуть відкриті для жителів громади щочетверга з 14.00 до 16.00 год.

“Відкриття такої станції в Чоповицькій громаді сьогодні це надзвичайно важливий крок в першу чергу для застереження правопорушень та в боротьбі зі злочинністю. Це захист людей і неабияка підтримка для них”, – зауважив в ході заходу голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк.

А ми бажаємо успіхів в службі дільничному інспектору поліцейської станції, а Чоповицькій громаді миру, злагоди, розвитку та процвітання.

Наталія Колєнова,
відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Коростенської районної державної адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.