В громаді Коростенського району виявлено частини ракети. Подробиці

В Іршанській громаді Коростенського району поліцейські задокументували наслідки ворожого обстрілу/ Увечері 29 липня у лісосмузі поблизу смт Іршанська було виявлено частини ракети, що потрапили туди внаслідок минулих обстрілів військами рф. Поліцейські задокументували всі обставини.

Залишки нерозірваної ракети та уламки виявив місцевий житель та повідомив поліцейському офіцеру місцевої громади. Відтак він сповістив колег про знахідку та обмежив доступ людей до небезпечної території.

На місці події працювала слідчо-оперативна група Коростенського райуправління поліції та фахівці вибухотехнічної служби ГУНП Житомирщини.

Попередньо, ракета класу «Повітря-Повітря» потрапила у лісосмугу після ворожих обстрілів, що відбувалися раніше. Враховуючи всі обставини, її вибухонебезпечну частину було знешкоджено на місці шляхом підриву.

Поліцейські зібрали необхідну інформацію та свідчення воєнного злочину росії. Попередня правова кваліфікація події – ч. 1 ст. 438 (Порушення законів та звичаїв війни) КК України.

Правоохоронці нагадують про необхідність дотримання заходів безпеки у разі виявлення боєприпасів або невідомих предметів, що можуть становити загрозу вибуху. Ні в якому разі не можна їх торкатися, зрушувати з місця, переносити тощо. Про такі випадки необхідно одразу сповіщати органи влади, поліцію або рятувальників. До їх прибуття треба позначити місце знахідки любим доступним способом та обмежити доступ до потенційно небезпечної території.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.