В Коростені начальник управління та його посібник “заробили” під час ремонту доріг

Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності СУ ГУНП за процесуального керівництва Коростенської окружної прокуратури викрили схему розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах. 28 січня керівникові комунального підприємства одного з міст Житомирщини  та його пособнику оголошено про підозру у вчиненні низки кримінальних діянь.

Про це 29 січня повідомила пресслужба ГУНП в Житомирській області.

“Під час досудового розслідування встановлено, що у 2018 році між Управлінням комунально-житлового господарства міста та підрядником було укладено договір на виконання робіт із капітального ремонту  вулиці у місті. Результати виконаних робіт потому оформлялись відповідними актами та довідками. Однак призначені слідчими та проведені фахівцями у рамках кримінального провадження  судові будівельно-технічні експертизи засвідчили перевищення розмірів витрат на ремонти у великих обсягах.  Таким чином встановлено, що в офіційні документи, акти та довідки, були внесені завідомо неправдиві відомості про повноту та обсяги виконаних підрядних робіт. А на підставі цих матеріалів було переплачено на рахунки  товариства-підрядника із державного бюджету 334 322 гривень”, – повідомляють силовики.

28 січня 63-річному директорові управлінням комунально-житлового господарства міста та його 33-річному пособникові слідчі відділу розслідування злочинів у сфері господарської діяльності СУ ГУНП за процесуального керівництва Коростенської окружної прокуратури оголосили про підозру у вчиненні кримінальних діянь, передбачених ч. 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата  майна або заволодіння ними шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст. 366 (Службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Санкції статей передбачають відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Досудове розслідування триває. Встановлюються й інші учасники злочинної схеми та їх роль у протиправній діяльності.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.