В Коростені невідомі вчинили ряд хуліганських дій відносно приватних кафе та магазинів

Здається, ми знову повертаємось в буремні 90-і, коли скрізь процвітали рекет, насильство, напади на підприємців, крадіжки, угони престижних автомобілів. Свідченням цьому є події, що сталися протягом останніх днів в нашому місті.

Доки українців переконують в тому, що ситуація в Україні стабільна, а рівень злочинності різко впав, Коростенем прокотилась хвиля хуліганських дій щодо кафе та магазинів приватної форми власності.

Серед постраждалих як великі магазини, так і маленькі кафе. Так було понівечено близько дванадцяти закладів торгівлі та відпочинку. Серед них, наприклад, такі магазини як «Технолюкс» та «Побутова техніка». Слід зазначити, що всі випадки мають схожий характер та більше нагадують події далеких 90-х – вдень до приватних власників приходять «гості», що пропонують охорону та захист, а вночі зловмисники б’ють вікна та склопакети об’єктів господарювання приватних власників.

За даним фактом підприємці звернулись до місцевої поліції та до керівництва міста з проханням розібратись і захистити тих, хто дає робочі місця та платить податки. Вони закликають провести об’єктивне розслідування у відповідності із законодавством України.

Зазначимо, що сьогодні в Житомирі на майдані Корольова прийматимуть присягу нові патрульні поліцейські. Клятву на вірну і чесну службу дадуть 229 поліцейських, які пройшли ретельний відбір. Ми маємо надію, що вони дотримаються своєї клятви, що їх служба буде дійсно вірна та чесна, що буде реальний захист прав та свобод кожного громадянина України.

Деталі та коментарі поліції в сюжеті Коростень ТВ

 

 {youtube}sxJHUnB-HVs{/youtube}

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.