В Коростені провели координаційну нараду з представниками місцевої влади, силових органів, тероборони

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Віталій БУНЕЧКО, голова Житомирської обладміністрації, сьогодні у Коростені проведено координаційну нараду з представниками місцевої влади, силових органів, територіальної оборони.

Обговорили нагальні питання підвищення обороноздатності міста та району. Приємно відзначити повне порозуміння між нашими військовими та громадами, що значно підвищує ефективність усіх заходів.

Також відвідав місця бомбардувань, яким піддали Коростень російські окупанти. Внаслідок цієї підступної війни з цивільним населенням у місті загинуло 6 наших громадян. Проте жертв та руйнувань могло бути значно більше. Адже щонайменше 4 фугасні авіабомби, що впали на місто з російських літаків, не розірвались. Деякі з них вивезли з житлового мікрорайону біля лікарні та школи.

Попри це, настрій у місті бадьорий. А Михайло, господар однієї з зруйнованих хат, врятувавши дітей з підвалу палаючого гаража, має багато чого сказати росіянам, а також мародерам, якщо ті ризикнуть навідатися до сусідніх зруйнованих хат. З такими людьми, як у нас, ніколи їм не здолати Україну!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.