В Коростені стався вибух поблизу заводу МДФ?

Сьогодні ввечері коростенців сколихнула новина, що поблизу заводу МДФ стався вибув.

Ми звернулись за коментарем до начальника Коростенської служби МНС Сергія Рудзіка. Він повідомив, що: “Так, дійсно на місце події виїзджали працівники МНС та працівники поліції. Впевнившись в тому, що жертв та небезпеки жителям міста немає, працівники МНС поїхали. На місці залишились поліцейські, що проводять слідчі дії”.

Коментувати ситуацію телефоном черговий працівник поліції не став та попросив звернутись до колеги – Олени Волковської.


Вибух стався на території колишнього аеродрому, між заводом МДФ та вул. Свердлова. За не офіційної версією – стався вибух снаряду. На щастя людських жерв немає. Однак істотної шкоди було завдано декільком довколишнім будинкам, зокрема по вулиці Свердлова: вибуховою хвилею було вибито скло, осколками деформовані стіни та інше.

Істотно постраждав будинок голови коростенської громадської організації «Спілка підприємців та підприємств Коростеня» Руслана Ярмолюка. Під час вибуху на вулиці у дворі гралися діти, і тільки завдяки міцному забору трагедії вдалося уникнути. За словами очевидців, незадовго до події в районі гуляли троє незнайомих людей. Безповередньо перед вибухом вони поспіхом втекли.

Зараз йде з’ясування всіх обставин вибуху. На місці досі працюють працівники поліції.


Подивіться уважно на перше фото біля зеленого забору. Саме там житомирські телевізійники нещодавно знімали сюжет з активістами, які виступали проти заводу МДФ. Відстань від цього місця до їх будинків не більше 40 метрів. Сюжет наших колег вийде завтра і ми додамо його на свій сайт.

  {youtube}VJJvb66OUf0{/youtube}

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.