В Коростені відкрили центр надання послуг у новому форматі «OPEN SPACE»

До 100-річчя відділів ДРАЦС України на базі Коростенського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану сьогодні відкрили центр надання послуг у новому форматі «OPEN SPACE».

Серед великого розмаїття адміністративних послуг, які надає населенню держава, послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану найпопулярніші. Громадяни отримують свідоцтва про народження дітей, реєструють шлюби, отримують свідчення дійсності документів, отримують свідчення про смерть та ін. Як бачимо, спеціалісти відділу ДРАЦС виконують надзвичайно важливу роль в житті кожного з нас.

Саме тому, Міністерство юстиції аби забезпечити найсприятливіші умови, спрямовані на захист прав та законних інтересів громадян, ініціювало відкриття мережі сучасних офісів OPEN SPACE.

На сьогоднішній день на території країни вже працюють 27 таких офісів, що надають більше десяти послуг нового формату. Зокрема, можна зареєструвати народження дитини, подати документи на реєстрацію або розірвання шлюбу, змінити ім’я, повторно отримати свідоцтва та витяги з державного реєстру тощо.

Одним з перших сучасних офісів OPEN SPACE в Житомирській області сьогодні було відкрито в м. Коростень. Хочеться зазначити, що такого нині немає навіть в обласному центрі.

На відкритті були присутні народний депутат України Володимир Арешонков, заступник міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська, начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану департаменту державної реєстрації та нотаріату міністерства юстиції України Ірина Дубиківська, керівництво головного територіального управління юстиції в Житомирській області – Олександр Грабар, Валентин Залізнюк, Світлана Садовська, заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична, міський голова м. Коростень Володимир Москаленко, начальник Коростенського міськрайонного відділу ДРАЦС Галина Жиліна, представники засобів масової інформації та жителі міста.

Присутнім було презентовано роботу відділу ДРАЦС в новому форматі, який має принципові відмінності в обслуговуванні громадян від традиційного. Завдяки функціонуванню електронної черги, зручним умовам за принципом «єдиного вікна» працівники відділу створили умови, що значно скорочують час отримання послуг при особистому зверненні громадян. Першими, хто продемонстрував зміни в дії стали Ірина Дубиківська та Володимир Москаленко.

В своєму зверненні до представників ЗМІ заступник міністра юстиції України з питань державної реєстрації Ірина Садовська зазначила: «Відкриття сервісу «Open Space» в Коростені означає, що ініціативи Міністерства юстиції працюють не на папері, а втілюються в життя. Новий формат дозволяє відійти від кабінетної роботи, коли люди займають черги і годинами чекають прийому. Сьогоднішній відкритий «Open Space» працюватиме не для Мін’юсту, а саме для громади. Завдяки підтримці місцевої влади в Коростені зроблено важливий крок на зустріч якісним змінам в обслуговуванні мешканців міста».

Також цього дня відбулась ще одна знакова подія для відділу ДРАЦС – урочистою реєстрацією ювілейного «золотого» шлюбу родину Вознюків привітали народний депутат України Володимир Арешонков, заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична, міський голова м. Коростень Володимир Москаленко, начальник Коростенського міськрайонного відділу ДРАЦС Галина Жиліна та представники засобів масової інформації.

Відділ інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату

Коростенської райдержадміністрації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.