лабораторія ПЛР діагностики у Коростені

В Коростені відкрито свою ПЛР лабораторію діагностики на Ковід. Відео

Про цю подію повідомляє Коростень офіційний інформаційний на своїй сторінці у Фейсбук.

Сьогодні 3 березня в Коростені на базі Коростенського діагностичного центру відкрили першу ПЛР-лабораторію, яка дозволить підвищити ефективність ПЛР-діагностики коронавірусу у Житомирській області і є першою за межами обласного центру.
Участь у заході взяли голова міської територіальної громади Володимир Москаленко, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, перший заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк та керівництво району.
Як зазначив директор КНП «ОМДЦ у м. Коростені» Житомирської обласної ради Сергій Ковердун, у лабораторії встановлене нове сучасне обладнання вартістю майже 3,5 млн гривень за кошти державного бюджету. Гості мали можливість оглянути оновлене приміщення після ремонту.
Володимир Москаленко зазначив, що відкриття нової потужної лабораторії є надзвичайно важливою подією не тільки для нашого міста, а й для всього північного округу. Наприкінці заходу очільник громади вручив Сергію Ковердуну та працівникам медичного закладу грамоти за професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сфери здоров’я та з нагоди 30-річчя КНП «ОМДЦ у м. Коростені» Житомирської обласної ради.

Відео відкриття ПЛР лабораторії у Коростені

(Автор відео – Коростень Офіційний інформаційний)

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.