В Коростені відзначили День пам’яті і примирення та 78 річницю Перемоги над нацизмом

8 і 9 травня ми, разом з мільйонами людей по всьому світу, відзначаємо День пам’яті і примирення та 78 річницю Перемоги над нацизмом у Європі.

Шануючи пам’ять загиблих воїнів в часи Другої світової війни, пам’ятаючи їх подвиг, сьогодні в громадах, містах і селах Коростенського району відбулись покладання квітів, меморіальні заходи, виставки в закладах культури, місцевих бібліотеках, відкриті уроки в навчальних закладах.

Участь в них взяли начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, голови територіальних громад, представники громадських об’єднань, військовослужбовці, представники ЗМІ району.

Покладаючи квіти до братської могили та меморіалів в місті Коростень очільник Коростенського району Юрій Тарасюк відзначив:

«Цей вікопомний день уособлює героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Він є нагадуванням кожному з нас – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!

На превеликий жаль, цю знаменну ювілейну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Нинішні захисники України зі зброєю в руках боронять не тільки рідну землю, але й весь світ від чергового окупанта, країни-агресорки – росії. Сьогодні саме від цих героїчних людей-офіцерів, військовослужбовців, бійців залежить доля та майбутнє нашої країни. Її доля залежить від нашої згуртованості та сили духу!

Тож нехай нашими духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто відчув страшні і суворі події війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння. Глибока шана і повага українським воїнам та українському народові, який стояв і завжди буде стояти на варті миру в своїй державі.

Віддамо шану всім тим, хто у жорстокій боротьбі відстоював і відстоює нашу свободу, хто захищав і захищає рідну українську землю від нацизму та рашизму!

Слава Україні! Героям слава!
Пам’ятаємо – перемагаємо!»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.