В Коростенській ОТГ відбулась перевірка щодо дотримання карантинних обмежень

В п’ятницю, 10 грудня, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк провів нараду щодо організації заходів з контролю карантинних обмежень, а вчора, у суботу робоча група з перевірки та дотримання карантинних обмежень провела свою роботу в торгівельних закладах Коростенської територіальної громади щодо дотримання карантинних обмежень червоної зони епідемічної небезпеки.

Під час перевірки було виявлено порушення маскового режиму, порушення дотримання дистанції в магазинах, а COVID – паспорти, що підтверджують вакцинацію від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, негативний результат тестування або довідку про одужання особи від зазначеної хвороби  у відвідувачів в більшості не перевіряють.

В одному з магазинів виявили не вакцинованих працівників, тому магазин не може працювати до того часу, поки не усуне цей недолік.

Також цього дня було складено акти про недотримання карантинних вимог під час встановленого в області червоного рівня епідемічної небезпеки та виписано штрафи у розмірі 170 грн. 00 коп.

Були надані відповідні рекомендації щодо усунення порушень, виконання яких обов’язково буде перевірено.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.