В Коростенській райдержадміністрації відбулась розширена апаратна нарада

7 лютого під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Дмитрука відбулася розширена апаратна нарада за участю першого заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату, начальників структурних підрозділів районної державної адміністрації та керівників окремих територіальних органів.

На порядок денний наради були винесені питання:

  1. Про роботу із зверненнями громадян за 2016 рік, доповіла Віта Єрещенко – завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.
  2. Про розвиток у Коростенському районі сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, доповів Руслан Шинкар, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації.
  3. Про стан відбору на контрактну армію, розповів Ярослав Ярошенко – провідний спеціаліст відділу організаційної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Перший призов на військову службу за призовом осіб офіцерського складу військовими комісаріатами розпочнеться у лютому 2017 року і надалі буде проводитись щоквартально.

Також на лютий місяць довели основні завдання роботи Коростенської РДА перший заступник голови райдержадміністрації Василь Курилюк та заступник голови райдержадміністрації Наталія Тертична.

Після детального обговорення даних питань голова райдержадміністрації Сергій Дмитрук дав відповідні доручення.

Ольга Сахневич,

головний спеціаліст відділу інформаційної

діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.