В Коростенський районний центр ПМСД було закуплено шість нових ноутбуків та два апарата ЕКГ

Про це розповіла головний лікар КЗ «Коростенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Коростенської районної ради» Наталка Бугайова 24 четвертого квітня на зустрічі медиків центру з народним депутатом України Володимиром Арешонковим та заступником голови Коростенської районної державної адміністрації Наталією Тертичною.

Придбання такої необхідної техніки для медичних закладів району в рамках реформи охорони здоров’я стало можливим завдяки виділенню коштів з державного бюджету в сумі 100 тис. грн.

Відомо, що апарати ЕКГ в найближчий час будуть розміщені в амбулаторіях загальної практики сімейної медицини сіл Васьковичі та Поліське. Ноутбуки знайдуть своє місце в районному центрі ПМСД.

В ході спілкування медиків з народним депутатом Наталка Бугайова висловила щиру вдячність від себе особисто та від своїх колег Володимиру Арешонкову, Наталії Тертичній за сприяння, підтримку медицини в районі та наголосила, що тільки спільними зусиллями влади та професійних медичних працівників, реформа охорони здоров’я буде успішно втілена в життя і матиме позитивні зрушення як в галузі загалом, так і в Коростенському районі зокрема.

Також в цей день заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична оглянула приміщення КЗ “Коростенська районна лікарня Коростенської районної ради”, в яких наданий час за кошти державного та місцевого бюджетів, а також за сприяння народного депутата від БПП «Солідарність» Володимира Арешонкова проводяться ремонтні роботи.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.