В Коростенській районній лікарні працює сучасна медична апаратура та досвідчені лікарі

За рахунок виділених коштів на сесії Коростенської районної ради за сприяння Коростенської районної державної адміністрації, в.о. головного лікаря КЗ «Коростенська центральна районна лікарня» Михайла Івановича Химинця закуплено та вже успішно працює новий сучасний медичний апарат обстеження – відеоезофагогастродуоденоскоп.

Даний апарат – це справжнє диво сучасної діагностики і лікування захворювань верхніх відділів шлунково-кишкового тракту. Це обстеження дозволяє проводити ендоскопічну зупинку кровотеч, взяття біопсійного матеріалу при підозрі на злоякісні утворення стравоходу, шлунку та дванадцятипертсної кишки, видалення невеликих доброякісних новоутворень.

Лише за місяць після придбання та встановлення апарату було проведено понад 50 ендоскопічних обстежень. Цікаво, що технічно апарат може проводити відео- та фотофіксування всього процесу обстеження, що дає змогу в подальшому ще раз переглянути результати огляду та проконсультуватись з різними спеціалістами. Обслуговуються як поліклінічні, так і стаціонарні хворі. Завдяки цьому апарату можливо уникнути великих оперативних втручань. Навіть виявлена при звичайному обстежені кровотеча, успішно лікується на місці під час обстеження.

На жаль, іноді виникає потреба негайного обстеження хворого. Такі випадки бувають, коли пацієнта привозить швидка допомога чи пацієнт особисто звертається за допомогою підозрюючи в себе кровотечу. В таких випадках, не дивлячись на чергу, хворого обстежують першочергово.

Для того, щоб потрапити на обстеження на даному апараті, необхідно звернутись до лікаря в поліклініку чи до центру первинної медико-санітарної допомоги, далі отримати направлення та записатись на прийом до кабінету ендоскопічних обстежень особисто чи за телефоном 2-21-50, де вам детально розкажуть як правильно підготуватись до процедури. Обстеження проводять висококваліфіковані лікарі-хірурги Володимир Павлович Тертиченко та Роман Володимирович Решетовський.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікації з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.