В Коростенській районній лікарні відкрилось сучасне відділення реабілітації. Фото

Для Коростенського району – це унікальний центр, який спеціалізується на відновленні пацієнтів різних категорій, дає можливість повернути їх на колишній рівень фізичної активності в найкоротші терміни.

На сьогоднішній день відкриття такого відділення – це вкрай важливий крок. І хоча його створення почалось задовго до війни, саме зараз його завершення стане новим поштовхом в роботі медичної спільноти районної лікарні.

На жаль, ми живемо у страшні часи війни. Чимало захисників і захисниць України, а також мирних жителів нині отримують поранення, пошкодження, довго лікуються і повинні мати можливість отримати якісні послуги з реабілітації. Саме цим і будуть займатись професійні спеціалісти відділення лікарні.

Відкриваючи сьогодні відділення реабілітації, начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк відзначив:

«Сьогодні ми повинні зробити все можливе аби жителям нашого району, а також людям, які приїхали до нього, були надані вчасно та професійно всі медичні послуги. Маємо зробити все від нас залежне, аби людям було комфортно і безпечно, щоб медичні працівники закладу із задоволенням йшли на роботу в свої нові сучасні кабінети, де є все необхідне для роботи».

Юрій Тарасюк подякував за натхненну роботу народному депутату України Володимиру Арешонкову, за сприяння якого на будівництво відділення було виділено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію інфраструктурних проектів та розвиток об’єктів соціально-економічної сфери в сумі 8 000 000 грн. Також подякував за титанічний труд з ремонту, облаштування, залучення спеціалістів голові Ушомирської територіальної громади Людмилі Малій та директору КНП «Коростенська ЦРЛ» Аллі Желєзняковій.

Виступаючи присутні Володимир Арешонков, Людмила Мала, Алла Желєзнякова додали, що робота дійсно пророблена велика.

«Сьогодні ми дали старт відділенню, яке, я впевнений, має велике майбутнє. Це рух вперед, а як ми всі знаємо, рух – це життя!», – сказав під час відкриття Володимир Арешонков.

Теплі слова привітань та побажань лунали і з вуст Людмили Малої та Алли Желєзянкової.

«Подарувати людям надію на одужання, допомогти повернутись до активного, суспільного життя – сьогодні і завжди це пріоритет в роботі як громади, так і працівників медичних закладів Ушомирської територіальної громади», – сказала Людмила Мала.

«Я щиро дякую працівникам нашого медичного закладу, всім, хто щоденною кропіткою працею наближав цей сьогоднішній урочистий момент. Ми з вами одна велика, дружня команда, яка, я впевнена, зможе все», – додала Алла Желєзнякова.

Привітати колег медиків з урочистою подією завітала і директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Ушомирської сільської ради» Наталка Бугайова. Вона від щирого серця побажала персоналу відділення, керівництву дружнього колективу районної лікарні успішної роботи та подальшого розвитку.

А ми долучаємось до побажань та нагадуємо жителям Коростенського району – бережіть своє здоров’я, а якщо втратили, то завжди звертайтесь до професійних спеціалістів медичних закладів Коростенського району, що завжди готові прийти вам на допомогу.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю Коростенської РВА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.