В Коростенському міського ліцею №10 відкрили пам’ятну дошку на честь солдата Ігоря Тичини

Як повідомляє пресслужба Коростенської міської ради, сьогодні біля Коростенського міського ліцею №10 зібрались учні, вчителі, представники органів влади, щоб вшанувати пам’ять випускника ліцею Ігоря Тичини та відкрити меморіальну дошку на його честь.

У вирішальний для країни час Ігор без вагань пішов на війну, бо ж знав, що повинен бути там і рятувати людські життя. Йому було лише 20 років, коли виконуючи своє бойове завдання поблизу населеного пункту Нью-Йорк Донецької області Ігор отримав смертельне поранення від кулі снайпера.

Відповідно Указу Президента України від 17 січня 2023 року №24/2023 Ігор Олегович Тичина нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно.

Почесне право відкрити пам’ятну дошку на честь солдата Ігоря Тичини було надано мамі загиблого героя Ірині Тичині та міському голові Володимиру Москаленку.

Теплі слова вдячності, шани та поваги, глибокої скорботи лунали на честь Ігоря Тичини з вуст класного керівника нашого героя-земляка Таїсії Будзинської та міського голови Володимира Москаленка.

З болем в серці, зі сльозами на очах та гордістю за сина мама героя Ірина Тичина слухала виступ ліцеїстів. Для молодого покоління завжди буде прикладом героїзм і мужність її сина. В своїх серцях вони пронесуть вогонь патріотизму, пам’ять про героїв житиме вічно.

Герої не вмирають!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.