В Коростенському районі 15 учнів отримали на тестуванні з НМТ по 200 балів

Як повідомляє Суспільне Медіа, за результатами національного мультипредметного тестування в Житомирській області по 200 балів з різних предметів отримали 75 учнів. Із них одна випускниця отримала найвищі 600 балів з усіх трьох предметів і 11 випускників заробили по 400 балів з двох зданих предметів. Про це повідомила представниця Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева.

За даними, які надала представниця центру оцінювання якості освіти, 37 відсотків від всіх випускників з найкращими результатами з тестування навчаються в обласному центрі. Тут НМТ на 200 балів здали 28 учнів, з них п’ятеро отримали 400 балів і одна випускниця – 600.

Як здали НМТ в районах Житомирської області.

Коростенський район

В Коростенському районі 15 учнів отримали на тестуванні по 200 балів, з них двоє, з Овруча, мають в своєму арсеналі по 400 балів.

Коростень
В Коростені по 200 балів отримали дев’ять випускників:

троє – з ліцею №4;
двоє – з ліцею №10.
по одному – із ліцеїв №1, 3, 6 та 11.

Малин
В Малині по 200 балів отримали двоє випускників із першого та другого малинського ліцеїв.

Овруч
В Овручі двоє випускників ліцею №1 отримали по 400 балів за два предмети. Олександр Федоренко заробив найвищі бали із математики та хімії, Ярослав Гуз – із математики та історії України.

По одному учню, які отримали 200 балів – в місті Олевськ та в селі Малинівка.

Звягельський район

В Звягельському районі 15 учнів отримали на тестуванні по 200 балів. Вісім з них навчаються в освітніх закладах Звягеля. Всього найвищих результатів досягли випускники ліцеїв Звягеля та Баранівки, селища Городниця, сіл Дубрівка та Велика Цвіля.

Звягель
В Звягелі четверо учнів ліцею №1 отримали по 200 балів з математики та історії України.

Всього на 200 балів написали тестування випускники гімназій № 7 і 10, ліцеїв № 1 та 11, Новоград-Волинського політехнічного фахового коледжу.

Баранівка
В Баранівці усі четверо учасників НМТ, які отримали по 200 балів, це випускники Баранівського ліцею №1.

Житомирський район

В Житомирському районі дев’ять учнів отримали на тестуванні по 200 балів, з них один випускник Черняхівського ліцею № 1 Богдан Забродський отримав 400 балів – по 200 балів з математики та історії України.

Загалом в Житомирському районі найвищі результати показали учні ліцеїв в місті Чуднів, в селищах Попільня, Пулини, Романів (ліцей №1), Черняхів (ліцей № 1), в селах Дениші, Стрижівка Любарської селищної ради, Нова Чорторія, Ірша.

Бердичівський район

Всі шість учасників НМТ з 200 балами це випускники навчальних закладів міста Бердичева, з гуманітарної гімназії №2, ліцеїв №4, 10, 15 та Бердичівського педагогічного фахового коледжу.

У Бердичівській міській гуманітарній гімназії №2 двоє учнів, Дмитро Качанюк та Максим Іващенко, отримали по 400 балів з української мови і математики.

Житомирський обласний спортивний ліцей

Двоє випускників Житомирського обласного спортивного ліцею написали тестування на найвищі бали. При чому Анастасія Горпинич отримала в сумі 400 балів з математики та біології.

Кількість учнів, які отримали 200 балів з різних предметів:
38 – математика;
22 – українська мова;
12 – англійська мова;
10 – історія України;
5 – біологія;
1 – хімія.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.