В Коростенському районі гідно відзначили День Незалежності України

Двадцять четвертого серпня Україна відзначає День Незалежності. В Коростенському районі урочисті заходи за участі народного депутата України Володимира Арешонкова, голови Коростенської районної державної адміністрації Сергія Дмитрука, голови Коростенської районної ради Василя Клименка, заступника голови райдержадміністрації Наталії Тертичної, заступника голови райради Володимира Корнійчука, керівника апарату райдержадміністрації Катерини Лупенко, депутатів районної ради, керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських голів та представників сільських рад Коростенського району, керівників підприємств й установ, учасників АТО, жителів Коростенського району пройшли в селі Веселівка.

Свято розпочалось із запального флешмобу учнів Веселівської ЗОШ та нейомвірної пісні у виконанні начальника районного відділу культури Лариси Бондар, головного спеціаліста районного відділу культури Любові Колесник та директора районного будинку культури Інни Маковської. До вітального слова були запрошені голова Коростенської районної ради Василь Клименко та голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук. Очільники району в першу чергу привітали присутніх зі святом та побажали всім миру, злагоди, добробуту та гарного настрою в цей святковий день. Грамотами народного депутата України Володимира Арешонкова, обласної державної адміністрації, районної державної адміністрації та районної ради було відзначено тих жителів Коростенщини, які внесли неабикий вклад в розбудову району, щоденно працюють на його благо та є гордістю нашого краю, переможців конкурсу з благоустрою та конкурсу виставки “Пироги, вилазьте з печі”, нагороджено найталановитіших та найактивніших дітей. Медалями було нагороджено учасників АТО Коростенщини. Відбулось відзначення Почесною відзнакою «За заслуги перед Коростенщиною»: Подольського Павла Григоровича, голову ветеранської організації с. Поліське та Тищенка Петра Адамовича, засновника товариства з обмеженою відповідальністю «Автосвіт ЛТД», завідуючого гаражем.

В цей день звучало багато привітань, лунали пісні, вірші, піднімав настрій танцями аматорський колектив Веселівського будинку культури, запалювали жартами та жартівливими піснями колектив Холосненського будинку культури “Холосненський батальйон”, сільські ради пригощали смаколиками в рамках виставки “Пироги, вилазьте з печі”. Всі, хто прибув на свято вкотре відзначили, що свято знову вдалось на славу і, навіть дощ та вітер, які здійнялись під кінець заходу, не змогли завадити людям гідно відзначити державне свято та провести його з надією на краще майбутнє для нашої Батьківщини.

Наталія Колєнова.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.