В Коростенському районі невідомі скинули близько 30 тонн сміття

12 березня в селі Ковалі Коростенського району сталась надзвичайна подія – жителі села виявили величезну купу сміття, на узбіччі між селами Красносілка та Ковалі.

Говорить сільський голова Валерій Кузьменко: «До мене звернулись жителі нашої сільської ради, що на дорозі лежить величезна купа сміття, близько 30 тонн. Площа майданчика становила в довжину – 12 м, в ширину – 4 м, висота – 1,5 м. Серед іншого сміття в ході розгляду ми побачили чекові книжки та квитанції, в яких було зазначено місто Львів, але машину, що скидала сміття, люди не бачили. Жителів дуже обурило таке ставлення до природи, до нашої землі. Досі в нас ніколи не було таких проблем з вивезенням сміття. Я відразу відреагував та зателефонував до поліції та МНС».

Прокоментувала подію Олена Волковська, Коростенський відділ поліції: «12 березня близько 17-ої години до чергової частини Коростенського відділу поліції надійшло повідомлення від голови сільської ради с. Ковалі про те, що на узбіччі дороги між селами Красносілка та Ковалі Коростенського району невідомі особи викинули сміття.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка провела огляд. По даному факту проводиться перевірка».

Про даний факт було повідомлено представників екологічної інспекції в Житомирській області, які повинні провести дослідження місця події. За результатами проведеної експертизи буде встановлено ступінь забруднення земель шкідливими матеріалами.

Також сьогодні стало відомо, що подібна ситуація сталась в Малинському районі.

Відділ інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю

апарату Коростенської районної державної адміністрації

One comment

  1. Гадаю, що всім зрозуміло, хто нам шле сміттєві привіти… Так і голосувати треба за самопоміч відповідно!!!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.