В Коростенському районі продовжують запроваджувати заходи контролю за дотриманням карантинних обмежень

Незважаючи на те, що Житомирська область знаходиться в «жовтому рівні» епідемічної небезпеки, хвороба не відступає, тому заходи контролю за дотриманням карантинних обмежень в зв’язку із поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» продовжуються.

Так, за повідомленням Олевського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області на виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 року № 1236 працівниками управління у складі мобільних робочих груп відбувались перевірки на території Олевської та Білокоровицької територіальних громад.

В період з 17 до  23 грудня 2021 року фахівцями управління проведено 8 позапланових заходів державного нагляду та контролю та 37 комісійних обстеження об’єктів: закладів роздрібної торгівлі харчовими продуктами – 25,  закладів роздрібної торгівлі непродовольчими товарами – 2, закладів громадського харчування – 2, ЗОШ – 4, ЗДО – 4 за результатами яких складено  10 протоколів про адміністративні правопорушення за ст. 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» та 1 протокол за ч.1  пункту 35 Постанови КМУ «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» № 1236 від 09.12.2020 р. (зі змінами)», який направлений до Олевського районного суду в Житомирській області.

Народицьке управління ГУ ДПСС в Житомирській  області повідомляє , що протягом тижня (20-24 грудня) спеціалістами управління ГУ в Житомирській області, спільно із представниками Народицького сектору поліції №1 в складі мобільної групи  було здійснено 6 моніторингових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання карантинних обмежень та протиепідемічних заходів щодо запобігання короновірусної хвороби. Порушення на об’єктах не реєструвались.

Коростенське управління ГУ Держпродспоживслужби інформує, що з  17.12.2021 року по 23.12.2021 року фахівцями Коростенського управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області в м. Коростень здійснено одну позапланову перевірка та 13 комісійних перевірок закладів сфери обслуговування, продовольчих та непродовольчих магазинів на предмет дотримання протиепідемічних вимог під час роботи  в умовах карантину. За результатами перевірок фахівцями управління надано 3 попередження.

Малинське управління головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області  інформує, що 29.12.2021 р. обстежено 23 суб’єкти господарюваннящодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, а саме: 11 закладів торгівлі продовольчими товарами, 7 закладів торгівлі непродовольчими товарами, 4 заклади громадського харчування, 1 перукарню.

При цьому виявлено порушення на 5 об’єктах: на вході до закладу потребують поновлення інформаційні матеріали щодо профілактики коронавірусної хвороби, порушення соціальної дистанції між відвідувачами при перебуванні у черзі,порушення правил носіння захисних масок відвідувачами, недостатній контроль за наявність у відвідувачів COVID-сертифіката/довідки перехворілого/негативного результату тестування. Відповідно чого надано 5 попереджень. Проведено роз’яснення щодо дотримання карантинних обмежень.

05.01.2022 в Малині обстежено 14 суб’єктів господарювання щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину, а саме: 6 закладів торгівлі продовольчими товарами, 4 заклади торгівлі непродовольчими товарами, 3 заклади громадського харчування та ПО «Малинський кооперативний ринок».

При цьому виявлено порушення на 4 об’єктах: порушення соціальної дистанції між відвідувачами при перебуванні у черзі,порушення правил носіння захисних масок відвідувачами, недостатній контроль за наявність у відвідувачів COVID-сертифіката/довідки перехворілого/негативного результату тестування.

Відповідно чого надано 4 попередження. Проведено роз’яснення щодо дотримання карантинних обмежень. Особливу увагу приділено роз`яснюванню щодо необхідності контролю за наявністю у працівників та відвідувачів закладів непродовольчої торгівлі та закладів громадського харчування COVID-сертифіката/довідки перехворілого/негативного результату тестування.

При проведенні комісійного обстеження ПО «Малинський кооперативний ринок» встановлено часткове порушення маскового режиму продавцями та відвідувачами ринку, що є порушенням постанови Головного державного санітарного лікаря України від 06.06.2020 № 34 «Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів з торгівлі на ринках на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)». Відповідно чого надано  попередження адміністрації ринку.

Заходи контролю за дотриманням карантинних обмежень продовжуються.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю Коростенської РДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.