В Коростенському районі урочисто відкрили черговий дитячий будинок сімейного типу

Восьмого грудня відбулась визначна подія для Коростенщини. Урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу в Олевській територіальній громаді. Родина Таргонських отримала нове житло, а двоє дітей – Аліна та Валерія тепер зможуть відчути батьківську любов у справжній сім’ї та в новій оселі. В найближчий час новостворена родина має поповниться новими дітками, які стануть єдиним цілим та підтримуватимуть один одного як родина.

Нагадаємо, що захист прав дітей є пріоритетним напрямком нашої держави. Саме з метою забезпечення реалізації права дітей уразливих категорій на виховання у сімейному середовищі наприкінці 2017 року Урядом було прийнято Постанову КМУ № 877 «Про затвердження порядку умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації», згідно якої за даною постановою в Україні (в перше) було виділено з державного бюджету місцевим бюджетам кошти на придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

Варто відзначити, що це вже 3-й дитячий будинок сімейого типу, відкритий в Олевській громаді. Виконання даної Постанови дало можливість Олевській міській раді придбати будинок і для родини Таргонських. Загалом на оновлення та придбання будинку витрачено майже 1,9 мільйона гривень.

У будинку облаштовані вітальня, передпокій, дитячі кімнати, спальня, кухня, ванні кімнати, санвузли. Також вона оснащена всією необхідною побутовою технікою.

В урочистостях, які відбулися біля

Варто пам’ятати, що чужих дітей не буває і кожен із нас може долучитись до благородної справи. Адже, дуже важливо, аби дітки, які і так обділені батьківською любов’ю відчували підтримку і турботу небайдужих людей. Кожна дитина, незалежно від життєвих обставин мріє про свій особистий подарунок. А особливо сильно його чекають дітки, які з різних причин не мають власної домівки та обділені батьківською любов’ю.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.