В Коростенському районі відкрито сучасний медичний центр «Радовель»

19 жовтня в селі Радовель Коростенського району відкрили професійний, інноваційний, сучасний медичний центр «Радовель». Тепер в комфортних умовах жителі не тільки Радовеля, але й інших навколишніх сіл зможуть отримати високоякісні медичні послуги, консультації та зберегти своє здоров’я і здоров’я своїх рідних.

Участь в урочистому відкритті сьогодні взяли заступник міністра охорони здоров’я Ірина Микитчак, заступник голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко, голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, його заступник Лариса Хорчеко, голова Олевської територіальної громади Сергій Лисицький, староста Радовельського старостинського округу Світлана Загорулько, а також людина, яка чимало зробила для рідного села – підприємець, меценат, ініціатор проєкту «Радовель» Михайло Весельський, жителі громади.

«Маю надію, що такі гарні медичні центри в найближчий час завдяки програмам Президента України, вкладу відповідального бізнесу з’являться в кожному куточку найбільшого за територією в Україні Коростенського району», – відзначив Юрій Тарасюк.

Очільник Коростенського району побажав Олевській територіальній громаді та її жителів з нагоди відкриття дійсно сучасного, комфортного медичного центру міцного здоров’я, успіху, розквіту та здійснення всіх мрій та добрих задумів.

В ході перебування в Радовелі гості також змогли ознайомитись з роботою надсучасного нового освітнього простору, максимально адаптованого для розвитку дітей та молоді, опорного навчального закладу Біотехнологічний ліцей «Радовель».

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю Коростенської РДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.