В Коростенському районі відкриють бурштиновий кар’єр. Офіційно!

За інформацією еко захисниці Ірини Коцюби  в Коростенскькому районі може запрацювати офіційно бурштиновий кар’єр. Але прибуток з добутку знову здається буде йти мимо бюджета. 
Приводимо комментар Ірини:
Ось і розпочалось, тепер БУРШТИН будуть видобувати в Коростенському районі біля р.Уж. Повідомлення про проведення робіт та розробку ОВД вже вивісили на сайті Міністерства http://eia.menr.gov.ua/uk/case/id-5053. А знаєте, хто буде видобувати БУРШТИН – київська кАнтора. Думайте! А територія ділянки майже 430 га. Всі погодження від облради є!
А тепер саме цікаво – Контора збирається “законно” добувати бурштин за погодженням, наданим “Екотехбуд” і скасованому в судах! Міністерства остаточно влазить у корупційні дії. Олексій Гончарук – Прем’єр-міністр України, Офіс Президента України, Міністерство енергетики та захисту довкілля України
Довідка: Корисна копалина Білківської ділянки на трьох площах представлена бурштиноносними відкладами міоцену (з яких вилучається бурштин-сирець) потужністю до підстеляючих порід до 10 м (від 4,5 м до 8 м, середня 6,3м). Виробнича потужність підприємства передбачена в обсязі 190 тис. м3/рік бурштиновмісної породи та 2188,8 кг бурштину-сирцю в рік.
Проєктна площа розробки складає 429,32 га (ділянка І – 15,48 га, ділянка ІІ – 29 га, ділянка ІІІ – 384,84 га), з них запасів категорії С2 – 47,548 га. Промислові (балансові) запаси руди (бурштиновмісних категорії С2) в контурі кар’єрів підраховані станом на 01.01.2017р. становлять
3001,6 тис.м3, а запаси та перспективні ресурси бурштину за категорією С2 – у кількості 36139 кг, за категоріями Р1 – 133050,5 кг, Р2 – 139507,4 кг. Середній вміст бурштину в експлуатаційних запасах руди – 11,52 г/м3.
Термін розробки – 17 років. Режим роботи кар’єру – сезонний, впродовж 190 днів протягом 12 годин на добу при безперервному робочому тижні.
П.с. в мене вже є список КАНТОР, які неякісно проводять ОВД – вже написали звернення на міністерство, щоб перевірили діяльність данних кАнтор!
————
 Засновниками ТОВ ЕКОЛОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА БУДІВНИЦТВО є Ігор Хомин, Марина Іванова та Анатолій Капустюк. Останній, в 2014 році балотувався до Верховної Ради від Радикальної партії, а потім до 2015 року був помічником Олега Ляшка на громадських засадах.
А що ви думаєте, шановні коростенці, правдива інформація подана в статті? Все дійсно так сумно виглядає як і є насправді? Просимо прокоментувати!
—————–
Підписуйся на Коростень-Інфо – ми об’єднуємо коростенців!
Поширь серед знайомих матеріал – будемо вдячні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.