В Коростенському районі відзначили 30-річчя утворення районної ветеранської організації

З нагоди 30-річчя утворення районної ветеранської організації 5 травня в залі Васьковицького будинку культури відбулося урочистосте зібрання, на яке були запрошені представники органів державної влади і місцевого самоврядування району, сільські голови, командир в/ч А 1796 Любомир Цикаляк, військовий комісар  Коростенського об’єднаного міського комісаріату Вадим Філоненко та ветерани, місцеві жителі.

Урочистий захід розпочався з проповіді настоятеля храму с. Васьковичі, отця Володимира. В своєму зверненні він закликав постійно згадувати в молитвах до Господа Бога всіх тих, хто загинув на полях війни, хто віддав і віддає нині своє життя за мир в Україні.

Всі присутні запалили символічні свічки пам’яті та разом з отцем Володимиром помолились за Україну та її воїнів.

Далі до слова було запрошено голову Коростенської районної ради Василя Клименка, який в першу чергу привітав всіх присутніх з ювілеєм, окремо зупинився на тому, що ветеранська організація району – це потужна громадська сила, що тримає на контролі організацію гідних умов життя ветеранів, людей похилого віку, одиноких людей та родин, які потрапили в складні життєві ситуації. «Районна влада завжди йшла на зустріч ветеранській організації, адже ми розуміємо, що життя складне, особливо для людей похилого віку та людей, яким потрібна наша підтримка, увага та повага», – сказав Василь Клименко.

З найщирішими вітаннями і побажаннями здоров’я, миру, довголіття звернувся до присутніх голова Коростенської районної державної адміністрації Сергій Дмитрук. У своєму зверненні він розповів про підтримку ветеранів і зокрема він зазначив: «Дана організація об’єднує ветеранів Другої Світової війни та її вирішальної складової – Великої Вітчизняної війни, інших локальних війн і воєнних конфліктів, ветеранів праці, дітей війни, ветеранів військової служби, пенсіонерів, громадян похилого віку. Це люди, про яких відверто можна сказати: дієві, активні, небайдужі до життя, з глибоким почуттям патріотизму та любові до своєї Батьківщини». Далі Сергій Дмитрук звернув увагу присутніх в залі на те, що: «Завдяки тісній співпраці цих людей, членів ветеранської організації з органами влади та місцевого самоврядування, взаєморозумінню та вагомій підтримці у вирішені питань ветеранів, організація достойно проводить свою діяльність на теренах Коростенщини».

Керівники районної влади привітали всіх, хто причетний до ювілейної дати ветеранської організації та побажали їм міцного здоров’я, щастя, наснаги, миру, успіхів у здійсненні планів та задумів. За вагомий внесок у розвиток ветеранського руху району, патріотичне виховання молоді та з нагоди 30-річччя утворення ветеранської грамотами Коростенської районної державної адміністрації та районної ради та квітами, матеріальною допомогою Сергій Дмитрук та Василь Клименко відзначили присутніх ветеранів війни та праці.

З особливими словами вдячності та привітаннями в цей день звернувся до ветеранів народний депутат України Володимир Арешонков. В своїй промові він вкотре зазначив, що на своєму місці намагається зробити все можливе задля того аби людям похилого віку, ветеранам війни та праці жилось легше. «Будемо гідні ратного і трудового подвигу наших дідів і батьків!» – закликав народний обранець та побажав ветеранам напередодні Дня Перемоги здоров’я і многих літ.

Далі нардеп вручив привітальні листи, квіти та матеріальну допомогу деяким з присутніх на святі ветеранам. На закінчення свого виступу Володимир Арешонков подякував за тісну співпрацю та щоденну кропітку роботу голові Коростенської районної ради ветеранів Миколі Фещенко. Він низько вклонився тій наполегливості та життєвій позиції, які має учасник Великої Вітчизняної та радянсько-японської воєн – Микола Якович. «У свої 92 роки, не шкодуючи себе, свого здоров’я та часу Микола Якович докладає чимало зусиль задля того, аби хоч якось полегшити життя ветеранам війни, які захищали рідний край», – відзначив народний депутат.

Виступаючи перед присутніми, голова ради ветеранів Микола Фещенко зупинився на історії створення ветеранської організації, її розбудові і сучасній діяльності, відзначив активних учасників ветеранського руху району. Привітав присутніх і його колега – голова міської ветеранської організації м. Коростень Володимир Омельянчук.

Далі в ході заходу хвилиною мовчання віддали присутні шану всім загиблим у роки Другої світової війни та інших локальних війн і воєнних конфліктів, а також в зоні АТО. Право покласти квіти до пам’ятного меморіалу воїнам с. Васьковичі дали наймолодшим учасникам заходу – учням Васьковицької середньої загальноосвітньої школи. До них долучились народний депутат України Володимир Арешонков, заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Наталія Тертична, голова Коростенської районної ради Василь Клименко та сільський голова с. Васьковичі Петро Лазаренко.

Привітати та побажати всього найкращого в цей святковий день до ветеранів завітав і депутат обласної ради Володимир Нагорняк. Грамотою, квітами та матеріальною допомогою він відзначив присутніх  в залі ветеранів війни та праці.

Також з привітальними словами та побажаннями до присутніх звернулись депутати районної ради Анатолій Барановський, Віктор Кутішенко, Дмитро Кутишенко та депутат районної ради, заступник голови Коростенської районної ради Володимир Корнійчук. Вони також відзначили ветеранів почесними грамотами, квітами, матеріальною допомогою. Своє вітання, матеріальну допомогу через колег-депутатів також передав депутат районної ради Андрій Медина.

Під час та після урочистої частини звучали музичні вітання учасників художньої самодіяльності районного будинку культури та будинку культури с. Васьковичі. Звучали вітальні слова від однієї громади району до інших. Гостинну атмосферу тісного родинного кола створювали накриті святкові столи.

На згадку про чудове свято по закінченні заходу було зроблене загальне фото.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.