В Коростенському районі вшанували пам’ять Героїв Небесної сотні

21 лютого в Коростенському районному будинку культури до Дня героїв Небесної сотні та 5-тої річниці від дня загибелі на Майдані нашого земляка, Героя України Сергія Кемського відбулась година пам’яті «Герої не вмирають. Просто йдуть. З майдану – в небо. В лицарі – зі смерті».

На заході були пристуні народний депутат України від фракції БПП “Солідарність” Володимир Арешонков, голова Коростенської районної ради Сергій Дмитрук Sergiy Dmitruk, заступник голови райдержадміністрації Наталія Тертична Natasha Tertichna, заступник голови райради Володимир Корнійчук, громадскість, учні старших класів районних шкіл. Особливим гостем заходу стала мати Героя України – Сергія Кемського, Тамара Кемська Тамара Кемская (Tamara Kemskaya).

В своєму слові до присутніх Тамара Гаврилівна дуже чуттєво розповіла про ти страшні події, що стались на Майдані в Києві п’ять років тому і про те, чому саме піднялись українці і за що гинули, чим нині живуть батьки, рідні загиблих Героїв Небесної сотні.

В свою чергу народний депутат України від фракції БПП “Солідарність” Володимир Арешонков, голова Коростенської районної ради Sergiy Dmitruk подякували Тамарі Кемській за сина-героя, за її витримку, активну життєву позицію та пообіцяли і надалі робити все можливе аби пам’ять про всіх майданців жила в серцях кожного, аби були покарані всі ті, хто в ті лютневі дні вчинив злочин проти українців, що мирно відстоювали свої права, своє майбутнє в серці України.

Наталія Колєнова, старший інспектор відділу інформаційної діяльності

та комунікації з громадськістю апарату Коростенської РДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.