В Коростенській лікарні відкрилось відділення малоінвазивних методів діагностики та пластичної хірургії

Як повідомляє пресслужба Коростенської міської ради, на кінець 2023 року, як і було обіцяно, в КНП «Коростенська центральна міська лікарня» відкрилось нове стаціонарне відділення малоінвазивних методів діагностики та пластичної хірургії на 15 ліжок.

Під керівництвом завідувача Кобилінського Андрія Валерійовича у відділенні працює двадцять фахівців своєї справи досвідчені лікарі: хірурги, реаніматологи, хірургічні сестри медичні. Відділення забезпечене новітнім сучасним обладнанням, аналогів якому наразі немає в Україні.

«Саме з таким обладнанням набагато ефективніше, на клітинному рівні, можна провести діагностування та вчасно виявити хворобу, а операції стало проводити набагато легше та якісніше, головне мінімізується ушкодження тканин в ході проведення хірургічного втручання. На сьогоднішній день, з часу відкриття вже зроблено шістнадцять операцій, після яких пацієнти почувають себе добре і набагато швидше проходять післяопераційну реабілітацію». – розповідаючи поважним гостям про нову медичну апаратуру, наголосив завідувач відділення Андрій Кобилінський.

Відвідали відділення малоінвазивних методів діагностики та пластичної хірургії народний депутат України Володимир Арешонков та міський голова Володимир Москаленко, які висловили задоволення роботою колективу лікарні на чолі з генеральним директором КНП «Коростенська центральна міська лікарня КМР» Сергієм Ковердуном та послугами, які надає лікарня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.