В ліцеї №12 збираються розформувати один з класів для економії коштів.

Цією інформацією поділилася мама одного з учнів цього класу в соц.мережі Фейсбук. Нижче викладаємо пост, опуьлікований в групі “Підслухано Коростень” на розсуд коростенцям і аналізу як реформується система освіти в нашій громаді:

Вчора 17.08.2023 року в Коростенському міському ліцеї №12 відбулися загальні батьківські збори, на яких директор школи Тертична Наталя Андріївна прозвітувала про стан навчального закладу, про готовність його до навчального року, і повідомила нам батькам 7 класів (вже 8навіть) за 2 тижні до початку навчального року, що потрібно розформувати один з класів, тому, що так було сказано відділом освіти, з ціллю економії коштів (таким чином лишаючи(зменшуючи) заробітної плати педагогічний склад ОЗ), а ще чому саме наш клас, тому , що в нас немає постійного класного керівника.

А чому в нас його не має, а тому що наш класний керівник, маючи можливість (бронь)як педагог згідно закону України “Про освіту” не бути в лавах ЗСУ, пішов добровольцем захищати нашу країну, і перш за все наших з Вами дітей, а інші можновладці скориставшись цим моментом, вирішили просто цинічно,морально і психологічно вбити наших дітей! (Непотрібно зовнішнього ворога, внутрішній ще страшніший)

Які такі ви маєте права, щоб просто по живому різати души наших дітей? Вчора цілий вечір діти нашого класу дізнавшись цю інформацію, просто ридали, і не тільки вони, а й класний керівник, прекрасний педагог,яка підхопила наших дітей під своє крило з початком повномаштабного вторгнення, яка стала для них другою сім’єю , ну і звісно батьки просто в шоці!

Знаю точно, що така ситуація не тільки в нашому ліцеї, в деяких така ситуація навіть вже в 10 класах, де діти все своє шкільне життя провели разом, і за рік до випускного, їх просто як непотріб розкидали!!!

Шановні!!!Яке моральне право ви маєте так діяти з нашими дітьми, тим паче не попередити про це за здалегідь, і без обговорення з дітьми та батьками подати список вже поділеного класу!!! За кого ви взагалі вважаєте наших дітей??? Як можна так? Чому можна без попередження, взагалі деякі освітні заклади залишити без 10,11 класів, вигнавши дітей просто на вулицю, зі словами “Ну виберіть собі інший ліцей, і переходьте туди”
Тобто ви відділ освіти КМР, і директори ОЗ маєте повне моральне право вирішувати за наших дітей, і ставити їх перед фактом, руйнуючи їх психіку якраз в такому, і так складному підлітковому віці???

Моєму обуренню, і батькам нашого ліцею просто немає меж, а що саме болюче, що дехто з дітей які мали повернутися в Україну на 1 вересня і піти на навчання в наші заклади, дізнавшись таку інформацію, що не підуть у свій клас, бо деякі тьоті й дяді за них це вирішили, зі сльозами кажуть що тоді, вони не хочуть повертатися взагалі до України!
Як у Вас не болить душа приймати такі рішення!!!!ЯК???
ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО ПОШИРЕННЯ ЦІЄЇ ІНФОРМАЦІЇ, І ВІДДІЛ ОСВІТИ КОРОСТЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ надати роз’яснення батькам нашої громади, і як мінімум вислухати батьків, і не приймати рішення самостійно, довівши нас через директорів просто до відома, а мати сміливість вийти на контакт з батьками!!!

Прошу доєднатися всіх батьків наших Освітніх закладів, і відстоювати права наших з Вами дітей, а не давати користуватися ними як ресурсом, а використавши просто викидати як непотріб!!!

Будемо мовчати, буде так продовжуватися і надалі! Будьте сміливі, не бійтеся, ломайте стереотип “Моя хата з краю…” тому, що яким би не був той край, а до нього теж доберуться….”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.