В Луківському старостинському окрузі Коростенського району відбувся святковий захід до Дня матері

Напередодні Дня матері, який в Україні відзначають 14 травня, гостинна зала сільського клубу Луківського старостинського округу Малинської територіальної громади Коростенського району зібрала жителів та гостей села, аби вшанувати жінок, матерів та подарувати їм в цей непростий, складний і страшний час війни хоч трішки позитиву та гарного настрою.

Цього дня на запрошення луківчан до їх невеличкого, проте дуже затишного старостинського округу також завітали поважні гості, а саме: начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк, народний депутат України Тетяна Грищенко, начальник департаменту соціального захисту Житомирської обласної військової адміністрації Олена Грищук, секретар Малинської міської ради Василь Майстренко, представники засобів масової інформації. Радо зустрів гостей та односельчан на святі староста Луківського округу Іван Венглівський.

В залі не було порожнього місця. Відчувалось, що люди скучили за спілкуванням один з одним, за зустрічами в колі друзів, односельчан, колег. Панувала урочиста, святкова і водночас сумна атмосфера.

Адже сьогодні Україна в полум’ї війни. Ми щоденно втрачаємо кращих з кращих чинів і доньок України. Розпочинаючи захід, всі присутні хвилиною мовчання вшанували всіх полеглих героїв, віддали шану загиблим в цій страшній війні українцям.

Відзначаючи важливу роль материнства, низько вклоняючись та дякуючи за чуйні, добрі, терплячі материнські серця, цього дня лунало чимало добрих слів в першу чергу на адресу жінок, чиї діти сьогодні захищають Україну від ворога, а також тих, хто ніколи вже не прийде на батьківський поріг.

Очільник Коростенського району Юрій Тарасюк вітаючи присутніх в залі відзначив: «Весна – радісна пора року, коли оживає земля, коли все навколо у квітах та сонці. Весна дарує нам надію, а ще прекрасне свято – День матері. Ще одну нагоду сказати нашим любим матусям – ми вас любимо, поважаємо і дякуємо за все!»

Присутнім жінкам дарували теплоту своїх сердець спеціально запрошені артисти із сусідніх Іршанської та Хорошівських територіальних громад.

Відбулось і нагородження. Так грамотами Верховної Ради України, подяками від Житомирської обласної адміністрації, Коростенської районної військової адміністрації, Малинської міської ради, від народного депутата України було відзначено жінок, матерів у різних соціальних сферах. Всі вони отримали солодощі та квіти, на згадку про свято залишиться велике загальне фото та добрий настрій.

Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Коростенської районної військової адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.