В Коростенському районі проводять перевірки дотримання карантинних норм

В Коростенському районі продовжуються перевірки щодо дотримання карантинних норм у громадських місцях та торгівельних майданчиках населених пунктів.

На виконання Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 року № 1236, виконуючи розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації №177 від 01.11.2021 року у роботі мобільних робочих груп з метою дотримання протиепідемічних заходів на території Олевської та Білокоровицької ОТГ беруть і спеціалісти Олевського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.

Так, 14 грудня 2021 року фахівцями управління проведено 2 позапланових заходи державного нагляду та контролю в Хмелівському ЗДО та Хмелівській ЗОШ, також комісійне обстеження об’єктів нагляду: закладів роздрібної торгівлі харчовими продуктами – 4, закладів роздрібної торгівлі непродовольчими товарами – 1, за результатами яких складено 1 протокол про адміністративні правопорушення за ст. 42 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення».

Фахівцями Коростенського управління  головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області вже неодноразово на виконання вищевказаних нормативних актів, а також розпорядження голови Коростенської районної державної адміністрації №177 від 01.11.2021 року було здійснено перевірки закладів роздрібної торгівлі харчовими продуктами та закладів роздрібної торгівлі непродовольчими товарами.

Попередні перевірки виявили ряд недоліків, які потрібно було терміново виправити. Сьогодні члени робочої групи перевіряючих знову завітали до закладів, де існували проблеми з метою перевірки усунення даних недоліків. Також було перевірено й інші громадські місця, а також заклади торгівлі та відпочинку жителів міста Коростеня.

Нагадаємо, що в п’ятницю, 10 грудня, голова Коростенської РДА Юрій Тарасюк провів нараду щодо організації заходів з контролю карантинних обмежень. Дане питання стоїть на особливому контролі очільника району.

Наталія Колєнова,

старший інспектор відділу інформаційної діяльності та

комунікацій з громадськістю Коростенської РДА,

член національної спілки журналістів України

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.