В місті Коростень відновив свою роботу відокремлений пункт реєстрації Кваліфікованого надавача ЕДП

В місті Коростень відновив свою роботу відокремлений пункт реєстрації Кваліфікованого надавача ЕДП Державної податкової служби України за адресою місто Коростень, вул. Героїв Рятувальників, 3 каб. 19 (приміщення податкової інспекції). В якому ви зможете отримати електронні довірчі послуги та згенерувати особисті ключі.

Основною метою є безкоштовне надання ЕДП органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктам господарської діяльності та фізичним особам.

До ЕДП належать:

  1. cтворення (за умови надання захищеного носія особистих ключів), перевірки та підтвердження кваліфікованого електронного підпису чи печатки;
  2. формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки;
  3. формування, перевірки та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу;
  4. консультативні послуги у сфері ЕДП за зверненням користувачів.

Строк чинності кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів становить 2 роки з моменту їх формування.

Щоб отримати електронні довірчі послуги вперше чи якщо термін дії сертифікатів завершився, користувачу необхідно підготувати документи, необхідні для отримання ЕДП, з переліком яких можна ознайомитись у розділі «Отримання електронних довірчих послуг» на сайті ca.tax.gov.ua, та завантажити форми реєстраційних документів разом зі зразками заповнення.

У зв’язку з тим, що в межах електронних довірчих послуг не передбачено надання послуг з копіювання, друку та заповнення реєстраційних карток, бланків та інших документів, продаж або безоплатне надання носіїв ключової інформації, генерація особистих ключів виконується на носії користувача (з’ємні флеш-носії або захищені носії ключової інформації). Слід зауважити, що кожен особистий ключ користувача повинен бути записаний на окремий носій інформації.

Одночасно інформуємо, що подання електронної податкової звітності до органів ДПС можна здійснювати за допомогою електронних сервісів та програмних продуктів, які безкоштовно надаються Державною податковою службою України.

Увага! Під час повітряної тривоги послуги не надаються. Послуги будуть надані одразу після оголошення про відміну повітряної тривоги!

Бережіть себе! Обов’язково переможемо! Слава Україні!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.