В с.Михайлівка горів будинок, господаря вдалося врятувати. Подробиці

21 січня о 21:19 год. надійшло повідомлення від мешканців села Михайлівка Коростенського району про те, що має місце загоряння житлового будинку на одній із вулиць. По прибуттю до місця виклику пожежними було встановлено, що пожежа розпочалась з веранди житлового приміщення та розповсюджується всередині будинку, є загроза всьому будинку і розповсюдження вогню на поруч розташовані господарські приміщення.

Керівник гасіння прийняв рішення про залучення додаткових сил гасіння та подачі води. До приїзду рятувальників мешканцями села було врятовано з будівлі господаря – літнього чоловіка і винесено на свіже повітря.

Гасіння пожежі ускладнювалося тим, що дідусь за все життя складав різні речі, які уявляли собою велике пожежне навантаження, тобто приміщення були захаращені цими речами і це не давало можливості швидко загасити пожежу.

Проте завдячуючи оперативності і професійності діям особового складу вдалося  відбити від вогню деяку частину будівлі, вона наполовину лишилася цілою.

Повідомляє офіційному сайту Коростенської РДА начальник Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області, полковник служби цивiльного захисту Сергій РУДЗІК.

Житель села Михайлівка, в обійсті якого сталась пожежа, на даний час знаходиться у доньки.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.