В селі Межирічка завершились роботи зі встановлення бювету питної води

19 листопада голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк спільно із заступником голови Коростенської районної ради Віктором Кутішенком завітали в село Межирічка Коростенського району, де підійшли до завершення роботи зі встановлення бювету питної води.

Їх гостинно зустрів сільський голова Микола Богайчук, який відзначив, що: «На сьогоднішній день жителі Межирічцької сільської ради дуже задоволені виконаними роботами. В селі це вже друга свердловина , але для повного забезпечення питною водою не вистачає ще двох. Ми оптимісти і маємо надію, що в найближчий час знайдеться можливість встановити та облаштувати ще кілька бюветів. Будемо шукати таку можливість і звертатися за допомогою до меценатів та новоствореної Коростенської ОТГ з надією бути почутими щодо встановлення ще двох необхідних свердловин».

А розпочалось все з серпня місяця, коли в Межирічцькій сільській раді за ініціативи та підтримки голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка а на спільну нараду було зібрано депутатський корпус Межирічцької сільської ради та керівників ТОВ «Коростень Агроінвест». Піднімалось одне із найважливіших питань – катастрофічне зниження рівня води в криницях жителів села та необхідність встановлення бювету.

Результатом цієї зустрічі стали роботи із буріння свердловини в кінці серпня цього року. На жаль, в певний період роботи були призупинені. Це було пов’язаним із подіями в Республіці Білорусь. Потрібен був механічний насос, який би працював і взимку, а придбати його можна було в Білорусі. І ось в жовтні місяці ТОВ «Коростень Агроінвест» згідно соціальної угоди не тільки оплатив придбання насосу, який нині вже активно використовується жителями, але й пробурив скважину за свої кошти.

«Ми спільно зробили добру справу для людей села. Особливу вдячність голові районної адміністрації Юрію Тарасюку за постійну підтримку та активну допомогу. Звичайно сказати «Дякую!» керівництву ТОВ «Коростень Агроінвест». Також низький уклін працівникам сільської ради, які власноруч облаштували такий гарний куточок поблизу бювету», – підкреслив Микола Богайчук.

Треба відзначити і самого сільського голову. Саме завдяки його зусиллям та золотим рукам поблизу свердловини нині стоїть гарна дерев’яна огорожа і вирізьблені з дерева древлянські витязі.

Зауважимо, що в селі Межирічка це вже друга свердловина питної води. Першу було встановлено навесні завдяки за підтримки товариству мисливців та рибалок, яким керує Олександр Гусаревич.

Тож, ми щиро вітаємо жителів Межирічцької сільської ради з такою доброю новиною і бажаємо, щоб їх плани щодо втсановлення ще двох свердловин обов’язково здійснились.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день в Коростенському районі вже встановлено бювети з питною водою та водою для господарських потреб в таких населених пунктах:

•        в селах Ришавка, Розівка, Купище, Мойсіївка (Ушомирська ОТГ);

•        в селі Давидки (Горщиківська ОТГ);

•        в селах Васьковичі, Кожухівка, Межирічка, Грозине, Клочеве.

Відзначимо, що вищезазначені бювети встановлені нині там, де активно включаються в роботу сільські ради на чолі із сільськими головами. Адже під лежачий камінь вода не тече.

Наталія Колєнова,

Старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.