В селі Васьковичі Коростенського району відзначали День Незалежності України

25 серпня з нагоди 26-ої річниці Дня Незалежності України в селі Васьковичі Коростенського району відбулося справжнє свято для всіх жителів та гостей села.

На початку урочистостей сільський голова Петро Лазаренко привітав присутніх зі святом та від щирого серця побажав всім миру, щастя, міцного здоров’я, добробуту в родинах та процвітання нашій вільній та незалежній Батьківщині: «В цю важку хвилину, коли на сході нашої країни щодня ллється кров справжніх патріотів, українці як ніколи повинні бути згуртованими, допомагати один одному, підтримувати. Ми повинні пам’ятати про подвиг наших військових, добровольців, які щодня віддають своє здоров’я, життя заради миру на нашій землі». Вшановуючи свого земляка, учасника АТО Андрія Ущапівського, який загинув в молоді роки в горнилі війни, було покладено квіти до його пам’ятної дошки в центрі села.

Далі великим сюрпризом, подарунком для наймолодших жителів села від організаторів свята стала навчально-пізнавальна лялькова вистава, під час якої вони отримали знання з пожежної безпеки, правил дорожнього руху та правил поведінки.

Треба відзначити, що театральне дійство було вражаючим і корисним не тільки для дітей.

Село Васьковичі славиться своїми спортсменами, тож далі під час «Веселих стартів» було проведено ряд спортивних змагань. Переможці отримали призи від генерального спонсора свята – директора ТОВ « Аріадна Полісся» Михайла Примаченка.

О 20-ій годині розпочався святковий концерт, який був проведений завдяки місцевим аматорам, а саме: Ірині Кашперук, Тетяні Головач, Тамарі Смирновій, Галині Васьківській, Юлії Мисюк, Тетяні Брайчук, Наталії Ващенко, Тетяні Кузьмінчук, Марині Невмержицькій на чолі з Оленою Лебедівською.

Дарували свої музично-танцювальні подарунки жителям і гостям села  і молодші учасники концерту: Денис Кашперук, Анастасія Ущапівська, Олександра Костюшко, Ганна Костюшко, Анастасія Горбунова, Тамара Васьківська, Аліна Гунько. Декламували вірші сестрички Оля та Юля Семенюк.

Протягом всього свята на території будинку культури працювали виїздні атракціони, гірки, батути, дитячі автомобілі та паровозики, а продовжилося воно супроводом живої музики, яка дарувала святковий настрій всім, хто цього дня завітав на свято. Допомагали проводити свято та розважати публіку ведучі: член виконавчого комітету Васьковицької сільської ради, вчитель методист Васьковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Анатолій Васянович та секретар сільської ради Людмила Ущапівська.

Свято відбулося завдяки небайдужим спонсорам: директору ТОВ «Аріадна Полісся» Михайлу Примаченко, директору ПАТ КРАПТ Сергію Васьківському,односельцю, який нині проживає в м. Києві – Миколі Ущапівському та місцевим підприємцям, які не залишились осторонь.

Виконком Васьковицької сільської ради

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.