Вчитель за покликанням душі

Ось і пролунав останній шкільний дзвоник…

Для випускників шкіл це – початок дороги в доросле життя, основу знань якого вони отримують в початковій школі від першої вчительки.

Тільки перша вчителька дає дітям той міцний фундамент пізнання перших азів навчання. Навчає непосидючих малюків читати, писати, творчо мислити.

Так, впродовж чотирьох років другою мамою для дітей 4-Б класу загальноосвітньої школи №11 стала вчитель початкових класів  Бенедищук Олена Василівна. Як говорять батьки багатьох випусків: «Педагог від Бога».

Добродушна, спокійна, компетентна, справедлива, добра, щира… Багато теплих слів можна говорити на адресу цієї прекрасної людини, яку на все життя полюбили діти та батьки.

Діти з великою з повагою та ніжністю відносяться до Олени Василівни. Знайшли в ній друга та порадника в різних життєвих ситуаціях. Навіть діти, які вже навчаються в старших класах, часто приходять провідати її, порадувати своїми досягненнями та просто поспілкуватися.

На святі останнього дзвоника Олена Василівна говорить за своїх дітей з гордістю та з гірчинкою розлуки: «Дуже важко розлучатися з моїми дітками, ніби відриваєш щось від серця, адже стільки вкладено моєї особистої душі в кожного з них, і вони мені залишаться рідними назавжди. Буду переживати за життєву долю кожного мого учня».

Ось така вона, наша Олена Василівна, яка дала нашим діткам глибокі знання,  фахово пояснювала теми уроків, вміла дати слушну пораду, навчала бути дружними та співчутливими, з розумінням ставилася до непростих витівок дітлахів, завжди пояснювала, чого не слід робити в школі та дома. Назавжди запам’ятаються концерти, конкурси, екскурсії, які  вміло та цікаво організовувала наша вчителька…

Теплі спогади про нашу першу вчительку залишаться з нами на все життя. Нехай Господь дає Вам, шановна наша, здоров’я, наснаги, терпіння…

Батьки та учні 4-Б класу

Коростенської ЗОШ №11

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.