Вдалий виступ коростенських каратистів на чемпіонаті України

З 12 по 14 листопада в Харкові відбувались змагання чемпіонату та Кубку України з карате JKS. Житомирську область на чемпіонаті представляли вихованці коростенського клубу карате ,,Сейкен”.

Як повідомляє сайт Коростенської міської ради, наші юні спортсмени вдало виступили на змаганнях, виборовши 13 медалей різного ґатунку.

Учні НВК №12: Абрамович Анастасія (І місце у індивідуальному ката серед дівчат вікової категорії 10-11 років); Храпійчук Надія (ІІІ місце в індивідуальному куміте серед дівчат вікової категорії 12-13років); Лавринович Юлія (ІІІ місце в індивідуальному ката серед дівчат вікової категорії 14-15років); Колесник Олександр (ІІІ місце в індивідуальному куміте та ІІІ місце в індивідуальному ката серед юнаків вікової категорії 6-7 років); Темеркес Андрій (ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 12-13 років).

Учні ЗОШ №9: Волкова Марія (ІІІ місце в індивідуальному ката серед дівчат вікової категорії 12-13 років); Бех Іван (ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 10-11 років); Соловйов Михайло (ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 10-11 років).

Учень ЗОШ №11 Антонюк Андрій виборов ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 10-11 років.

Учень міської гімназії №7 Калитенко Кирил здобув ІІІ місце в командному куміте серед юнаків вікової категорії 12-13 років. Каленська Анастасія виборола ІІ місце в індивідуальному ката та ІІІ місце в індивідуальному куміте серед дівчат вікової категорії 16-17 років).

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера Кутерженка Олександра Володимировича з хорошими результатами та бажаємо перемог в наступних змаганнях.