Від сесії до сесії живуть студенти весело

Молодість – це мабуть найвеселіша частина життя людини. І головна заслуга в цьому – студентська пора навчання.

Спілкуючись зі своїми рідними – бабусями, дідусями, батьками, ми часто чуємо від них розповіді про щасливі студентські роки, пригоди та гарних друзів, спілкування з мудрими вчителями. А ще, звичайно, цікаві історії про те, як за одну ніч можна вивчити річні лекції, здати самий важкий екзамен на одному диханні, бо дуже не хочеться потім перездавати і сидіти над підручниками в канікули.

Наші батьки, старші друзі з ностальгією згадують ті часи, коли вони хоч і були «напівголодними студентами і з маленькими стипендіями», але все ж таки отримували шалене задоволення від того, що врешті-решт стали самостійними, жили окремо від батьків, робили свої перші кроки в доросле життя, вкладали максимум зусиль у своє майбутнє. А ще стверджують, що студентське життя – це не тільки гори підручників, іспити і заліки. Це також пора безтурботних веселощів і, звичайно, романтики.

Нині ми, студенти Новоград-Волинського медичного коледжу, щоденно можемо бачити на власні очі за що всі так сильно люблять студентські роки. Завдяки навчанню в навчальному закладі ми знайшли нових друзів, познайомились з прекрасними викладачами, маємо змогу вчитись на найвищому рівні і водночас гарно проводити час. Ми стали однією великою родиною, яка завжди підтримає, надихне на нові творчі звершення і надбання у навчанні. Розкриваємо свої таланти, вчимось приймати дорослі рішення і впевнено йдемо у доросле життя із найгуманнішою професією медика. Ми готуємось віддавати себе, свої знання, своє милосердя тим, хто має надію на одужання від хвороб.

У Міжнародний день студента, від імені медичного коледжу хочу привітати велику студентську родину, всіх учнів ВУЗів, коледжів, технікумів та ПТУ та побажати лекцій – не нудних, викладачів – не суворих, семінарів – цікавих і плідних, заліків – автоматом, сесій – коротких, лабораторних – таких, що здаються самі, а курсових – що самі пишуться, ночей – веселих, друзів – відчайдушних. З Днем студента!

Варвара Колєнова,

студентка другого курсу групи Л39

Новоград-Волинського медичного коледжу

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.