Відбулась сесія Сингаївської сільської ради з питання добровільного об’єднання громад

25 травня відбулася сесія Сингаївської сільської ради за участю заступника голови райдержадміністрації Наталії Андріївни Тертичної, та депутата Коростенської районної ради Юлії Анатоліївни Глемби. Основне питання  – добровільне об’єднання громад ( надання згоди на добровільне об’єднання та делегування представника до спільної робочої групи).

21 травня 2017 відбувся схід громадян Сингаївської сільської ради  на якому більшістю голосів було вирішено створити  об’єднану громаду  з центром в селі Сингаї,  та надати пропозиції до входження в Сингаївську громаду Берестовецькій, Каленській, Мединівській, Малозубівщинській, Новаківській, Обиходівській, Сарновицькій, Стремигородській, Ходаківській, Хотинівській сільським радам.

Кожен з депутатів висловив свою думку з приводу об’єднання  та розвитку майбутньої громади. За результатами голосування із 11 присутніх депутатів 9 проголосували  «за» створення Сингаївської ОТГ  та вирішили надіслати пропозиції до об’єднання  Берестовецькій, Каленській, Мединівській, Малозубівщинській, Новаківській, Обиходівській, Сарновицькій, Стремигородській, Ходаківській, Хотинівській сільським радам.

Іванна Мазурова,

спеціаліст відділу інформаційної діяльності та

комунікації з громадськістю

апарату райдержадміністрації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.