Відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Про це повідомляє сайт Коростенської Райдержадміністрації.

14 грудня згідно з Указом Президента України щорічно відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Цього дня було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. І саме цього дня, згадуючи ту страшну аварію, ми віддаємо данину мужності й самовідданості учасників ліквідації її наслідків.

Заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Коростенському районі розпочалися з урочистого покладання квітів до Пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС м. Коростень.

Голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Коростенської районної ради Юлія Гаєвська, спільно із керівництвом міста Коростеня, народним депутатом України, ліквідаторами аварії на ЧАЕС Коростенщини, громадськістю вшанували пам’ять загиблих та померлих героїв-ліквідаторів хвилиною мовчання.

Далі очільники Коростенського району, Коростенської територіальної громади нагородили грамотами ряд ліквідаторів та вдів ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.