Відбулося засідання позачергової комісії ТЕБ та НС Коростенської РДА. Результати

19 червня в Коростенській районній державній адміністрації відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Враховуючи показники епідемічної ситуації на території області, визначених постановою постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 “Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої 3 респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів” (зі змінами від 03 червня 2020 року № 435) було вирішено:

1. Посилити контроль за дотримання населенням карантинних норм в приміщеннях та громадському транспорті, зокрема використання засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів), дотримання соціальної дистанції між громадянами, використання дезінфікуючих засобів;

2. Заборонити діяльність закладів з розміщення;

3. Заборонити проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, навчально-тренувальних зборів спортсменів національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських, національних видів спорту та видів спорту осіб з інвалідністю, навчально-тренувального процесу спортсменів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів;

4. Закладам громадського харчування, ресторанного бізнесу та кафе надавати послуги з харчування лише на відкритих (літніх) майданчиках просто неба, з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 18 та від 02.06.2020 № 32;

5. Проводити релігійні заходи, богослужіння за умов дотримання карантинних норм.

Термін – до стабілізації епідемічної ситуації в області  

6. Коростеннському відділу Головному управлінню Держпродспоживслужби в Житомирській області (Васьківська Н.А.) спільно з відділом з питань ОР, ЦЗ та ВПО райдержадміністрації, Коростенським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (Гаращенко Д.В.) та органами місцевого самоврядування (за згодою) здійснити перевірку роботи магазинів щодо дотримання карантинних заходів, у разі виявлення порушень надавати пропозиції щодо зупинки діяльності цих об’єктів.

Термін – невідкладно

7. КНП «Коростенський центр ПМСД» спільно з Коростенським міжрайонним відділом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» щотижнево надавати інформацію про показники ознак епідемічної ситуації в районі керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19.

Термін – на період дії карантину

8. Коростенському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (Гаращенку Д.В.)  забезпечити контроль за дотриманням карантинних заходів та заходів  під час перевезень громадян приміським та міжміським транспортом.

Термін – на період дії карантину

9. Управлінню регіональної діяльності райдержадміністрації  (Ходаківська Л.В.):

1) взяти під особистий контроль обов’язкове визначення власником автостанції окремих осіб, відповідальних осіб за дотриманням перевізниками та водіями автобусів протиепідемічних норм під час посадки та висадки пасажирів;

2) забезпечити збільшення транспортних засобів на приміських автобусних маршрутах загального користування, з дотриманням вимог постанови Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 23.

3) забезпечити інформування населення, у тому числі через засоби масової інформації, щодо тимчасового скасування послаблення карантинних заходів на території району, а також необхідності продовження виконання вимог із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.