Відновлення руху громадського транспорту в Коростені з 25 травня

З 25 травня 2020 р. в місті Коростені відновлюється рух громадського транспорту, але з обмеженнями. Про це повідомляє у Фейсбук Коростень Інформаційний.
У зв’язку з наступним етапом виходу з карантину, сьогодні виконавчим комітетом Коростенської міської ради було прийнято рішення «Про запровадження тимчасового режиму роботи міського громадського автомобільного транспорту на період дії карантину».
Вирішено:
– Перевізникам, що обслуговують міські автобусні маршрути, дозволити перевезення працівників підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності, галузей охорони здоров’я, продовольчого забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язку та комунікацій, фінансових та банківських послуг, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, суб’єктів господарювання, які мають безперервний промисловий цикл.
– Кількість пасажирів не має перевищувати кількість місць для сидіння.
– Особи, що користуються послугами міського автомобільного транспорту, мають обов’язково застосовувати засоби індивідуального захисту.
– На період дії карантинних заходів тимчасово призупинити перевезення пільгових категорій пасажирів.
– Час роботи громадського автомобільного транспорту буде обмежено з 07:00 до 20:00 год.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.