Відзначення Міжнародного дня миру та участь у Всеукраїнській акції «День миру inUA-2017»

Центр соціально-психологічної реабілітації населення у м. Коростені, який знаходиться у підпорядкуванні Державної служби України в справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції ініціював проведення заходів з нагоди відзначення Міжнародного дня миру та організацію заходів в рамках Всеукраїнської акції “День миру inUA-2017”.  Ми зверталися до органів місцевого самоврядування стосовно  проведення даної акції та залучили керівників  загальноосвітніх закладів до розвитку подій в межах своїх установ задля поширення інформації на підтримку миру в Україні та у світі та з метою патріотичного виховання підростаючого покоління.

Заходи відбувалися з 19.09 по 22.09.2017 року.

 До участі у заходах було запрошено учасників АТО, ветеранів та інвалідів війни, які ділилися власним пережитим досвідом, перебуваючи на передовій на сході України, захищаючи рідну землю.

Було проведено « Уроки миру-уроки діалогу» в усіх загальноосвітніх закладах:виховні години, дискусії: «Хай буде мир на Землі»; «Голуб Миру»; «Мир на землі-радість у родині» та ін.; організовано зустрічі з представниками ГО «Учасники АТО Коростенщини»

  • Продемонстровановідео-презентації: «Мир на землі -це росяні світанки, краса і творчість у піснях, гаях»; показ відеоматеріалів.
  • Проведено флешмоби: «Україна – єдина», «Ми за мир», «Хай буде мир на всі землі!»
  • Конкурси малюнків: «Я хочу жити в мирній країні!»
  • Книжкові виставки: «Підмирним небом» (шкільні бібліотеки)
  • Акція «Подаруй голуба» (вручення голубів мешканцям мікрорайону)-учнівське самоврядування.
  • Оформлено інформаційну дошку «Ми за мир»; створено відеоролики  «Повертайся живим».

     Школярі виготовляли паперових голубів, на крилах кожної пташки було написане побажання. Птахи миру були подаровані пересічним громадянам як символи щастя, вісники миру.

Також було проведено smart-mob у соціальних мережах: «Звернення до небайдужих громадян!!!»

Мешканці міста  та загальноосвітні навчальні заклади підтримали всеукраїнську акцію “День миру in UA 2017”.

Ми намагалися донести до всіх, що ми за мир!!! Коростень за мир!

Ідея акції-залучити максимальну кількість осіб та ще раз привернути увагу спільноти, щоукраїнці бажають жити під мирним небом і насолоджуватись прекрасною можливістю-ЖИТТЯМ!

Ми бажаємоусім нам мирного неба, порозуміння, толерантності!!!

Бажаємо творити добро, здійснювати мрії у кожній сфері діяльності, адже це наша країна, наша земля – нам з вами тут жити!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.