Вінницька фірма відремонтує другий поверх Коростенської лікарні за понад 3 млн грн

Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Коростенської міської ради має намір укласти угоду з ТОВ «ЖК – Гарант» на капітальний ремонт приміщень другого поверху будівлі очного відділення Коростенської центральної міської лікарні за 3 млн 80 тис. грн.

Про це йдеться в закупівлі, опублікованій 5 квітня на ресурс ProZorro.

За умовами тендерної документації, підрядник має відремонтувати приміщення другого поверху будівлі очного відділення Коростенської центральної міської лікарні до кінця 2022 року.

Очікувана вартість закупівлі становила 3 млн 155 тис. 830,2 грн. Участь у тендері взяло три учасники: ТОВ «Чиста Рось» з пропозицією у 2 млн 682 тис. 448,8 грн, ТОВ «ЖК-Гарант» з пропозицією у 3 млн 80 тис. грн та ТОВ «Будсистем 2021» з пропозицією у 3 млн 85 тис. 265,2 грн.

Найдешевшу пропозицію ТОВ «Чиста Рось» відхилили, оскільки фірма не надала гарантійний лист про спроможність розпочати та виконувати роботи без отримання попередньої оплати, а також через невідповідність у поданому локальному кошторисі.

ТОВ «Чиста Рось» засноване в 1990 році в Київській області, місто Біла Церква. Спеціалізується фірма на надані ландшафтних послуг, статутний капітал – 11 тис. грн. Власником фірми є Руслан Штуль.

У ТОВ «ЖК-Гарант» тендерний комітет також знайшов невідповідності, зокрема фірма не надала документи, що підтверджують наявність в учасника другої одиниці обладнання та документи, що підтверджують наявність у фірми головного інженера зазначеного у довідці про наявність працівників. Однак замовник надав можливість виправити невідповідності та опублікував вимогу про усунення помилок, яку було задоволено.

3 травня управління житлово-комунального господарства опублікувало намір укласти угоду з ТОВ «ЖК-Гарант».

ТОВ «ЖК-Гарант» засноване в 2005 році у Вінниці . Спеціалізується фірма на організації будівництва будівель, статутний капітал – 3 млн 33 тис. грн. Власниками фірми є Євгеній Яцуков та Костянтин Семененко.

Зауважимо, що це вже третя спроба провести тендер на капітальний ремонт приміщень другого поверху будівлі очного відділення Коростенської центральної міської лікарні. Перший тендер, оголошений 21 грудня 2021 року, не відбувся через неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель. Другий тендер, оголошений 22 лютого, не відбулися через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.

Нагадаємо, 27 квітня КНП «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради уклало дві угоди з ТОВ «Будхауселіт» на ремонт покрівлі овочесховища та гаражу загальною вартістю 699,6 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці вересня 2021 року звільнився директор Коростенської центральної міської лікарні Микола Ходаківський. Це той керівник лікарні, у якого, за даними слідства, директор департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Микола Суслик вимагав хабар. В жовтні цього ж року стало відомо, що директором комунального некомерційного підприємства «Коростенська центральна міська лікарня» Коростенської міської ради буде Сергій Ковердун, який з січня 2020 року очолював КП «Обласний міжрайонний діагностичний центр у м. Коростені» і в 2015-2021 роках був депутатом Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.