Вітаємо! 4.5G від lifecell в Коростені!

Неймовірна новина очікує на жителів Коростенщини! Двадцять першого липня всі коростенці – від малого до великого, а також гості нашого славного міста зможуть взяти участь в промо-акції від lifecell та на власному досвіді відчути переваги від лідера нового покоління Інтернету 4.5G. Ви побачите на вулицях нашого старовинного міста приклади цифрового майбутнього, зможете придбати USIM-карту або замінити на неї свою стару SIM-карту lifecell. Головним сюрпризом для користувачів lifecell стануть унікальні пропозиції – 50 ГБ хмарного сховища lifebox на 3 місяці, 3 місяці безкоштовного користування музичним додатком fizy та 45 ГБ інтернет-трафіку в подарунок на 7 днів.

Акція проходитиме в суботу з 12.00 до 20.00 за адресою Базарна площа, 2.

– Тож  що таке 4.5G від lifecell і як то кажуть «з чим його їдять» запитуємо в лідера мобільного Інтернету та зв’язку?

– 4.5G від lifecell – це четверте покоління високошвидкісного мобільного Інтернету на базі технології LTE Advanced Pro. Дана технологія надзвичайно потужна, має переваги у користуванні, адже забезпечує вищу швидкість під час завантаження (download) до 5 разів, та передачі даних (upload) до 10 разів. Цікаво, що 4.5G від lifecell забезпечує миттєву реакцію сайтів та додатків у порівнянні з 3G. Абоненти lifecell отримають не лише вищу швидкість передачі даних, але й доступ до найкращих діджитал-сервісів, переглядів HD-відео без затримок, можливості грати в онлайн-ігри будь-якої складності, доступу до фінансових сервісів. Особливо зручно буде здійснювати віддалену роботу бізнес-користувачам. Подальший розвиток отримають і такі сервіси, як IoT, M2M, Smart City, e-Government, m-Health, «розумний» будинок тощо.

– Що потрібно для того щоб використовувати найшвидший мобільний Інтернет в Україні?

– Все, що необхідно мати абоненту – це SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карта) та смартфон з підтримкою LTE. Перевірити готовність смартфону та SIM-карти можна кількома способами: набравши номер *455# й натиснувши кнопку виклику, зателефонувавши на номер 5433 (безкоштовно), у мобільному додатку My lifecell або на сайті.

– Які ще переваги має картка USIM?

– Безліч. По-перше вона не тільки підтримує стандарт 4G (LTE), але й має більш високий ступінь безпеки та додаткові опції. Основна відмінність – більший обсяг пам’яті. В адресній книзі USIM можна зберігати до 500 контактів з розширеними даними: кількома номерами телефонів контакту та адресою електронної пошти. Трафік 4.5G  буде тарифікуватися за тією ж вартістю, що і 3G+. Для зручності абонентів є можливість самостійно обирати, якою технологією користуватися через налаштування свого мобільного телефону.

 – Які переваги технології LTE Advanced Pro?

– 4.5G дозволить коростенцям отримати надзвичайно швидкий мобільний Інтернет, який за швидкістю складає конкуренцію домашньому та доступний всюди, де є покриття. Мережа 4.5G будується на технології стандарту LTE. Оскільки у світі вже є достатній досвід використання технології LTE – виробники обладнання в кілька етапів вже її удосконалили та створили LTE Advanced Pro.

– Яка різниця між 4G і 4.5G?

– 4G Дана абревіатура розшифровується як «4 generation», тобто четверте покоління. 4.5G – це наступний етап розвитку технології, яка дозволяє об’єднувати різні діапазони частот в один канал для зв’язку, наприклад, такі як 2 600 МГц. і 1 800 МГц. Технологія дає можливість отримувати оновлені сучасні голосові послуги, одночасно використовувати абонентами кілька під’єнань до мережі, отримати кращі послуги з передачі даних як, до прикладу, перегляд HD-відео. Абоненти, які використовуватимуть четверте покоління інтернету для управління бізнесом – отримають нові можливості для удосконалення, контролю та оптимізації втрат.

Що ще потрібно аби підключитись до 4.5G?

– Смартфон абонента повинен підтримувати технологію LTE, та працювати з сім-карткою нового відповідного стандарту – USIM. До речі, якщо карта куплена більше як два з половиною роки тому і  LTE не підтримує – її можна замінити у магазинах lifecell. Якщо все це є – в налаштуваннях телефону варто обрати мережу 4G – та вільно, в рамках тарифів, які включають Інтернет,  користуватися високошвидкісним Інтернетом.

– Як lifecell вирішує проблеми з навантаженням мережі?

Завдяки створенню додаткової ємності мережі, тепер, навіть у моменти найбільшого навантаження, абоненти не відчуватимуть сповільнення швидкості 4.5G Інтернету. Завдяки 4.5G наші користувачі зможуть швидко завантажувати великі файли, безперебійно дивитися онлайн відео у високій роздільній здатності, миттєво завантажувати будь-які інтернет-сторінки.

– На даний час lifecell є лідером в розвитку LTE технології. Тепер вона запущена і в нашому місті Коростень. Скільки ще міст України національний оператор покрив мережею 4.5G?

– Нині технологія доступна в 909 населених пунктах України і до кінця року компанія планує покрити якісним зв’язком в технології LTE півтори тисячі населених пунктів.

Як показує досвід інших країн, запровадження LTE-технології сприяє зростанню ВВП країни та економічного успіху регіонів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.