Вітаємо коростенський футбольний клуб “Мал” з розгромною перемогою на Кубку Житомирської області

29 квітня у стартовому поєдинку попереднього раунду Кубку Житомирської області з футболу «Пам’яті Героїв Небесної Сотні» сезону 2023 року “Мал” на виїзді переграв із розгромним рахунком 5:0 любарський “Технофон”. Два м’ячі коростенці забили у першому таймі, ще три – у другому.

МАЛівці почали з високого старту та пресингу суперника, результатом чого на 27 хвилині став гол у ворота любарців з пенальті, забитий капітаном Ігорем Черепанським. В кінці першого тайму коростенці знову забили – на 44 хвилині подвоїв рахунок у матчі Андрій Єфремов.

У другому таймі картина гри не змінилася. Уже на 63 а потім ще на 72 хвилині два голи у свій актив записав Денис Курілець. А фінальну крапку у цьому поєдинку на 74 хвилині основного часу матчу поставив Ігор Яцковець.

Вітаємо гравців команди, головного тренера Виговського Олександра Васильовича та вболівальників з вдалим стартом та бажаємо нових впевнених перемог.

Матчі-відповідь відбудеться 06 травня на стадіоні “Спартак” у Коростені.