Виходець з Коростеня очолив прокуратуру Черкаської області

У Черкаській області – третій прокурор за півроку. У кінці лютого з посади пішов Олександр Воронін, далі прокурором був Дмитро Пархоменко. У минулу п’ятницю новим очільником регіональної прокуратури став Сергій Гриценко.

Сергій Гриценко народився 4 червня 1973 року в нашому місті Коростень.

За офіційною інформацією від самої прокуратури, почав працювати в Житомирській обласній прокуратурі. Далі був помічником прокурорів в області, помічником першого заступника прокурора Житомира та заступника прокурора Донецької області.

Упродовж 2014-2015 років працював у Генеральній прокуратурі України. Там був заступником начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, Головного управління захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, та Головного управління процесуального керівництва та нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією, у сфері транспорту та у кримінальних провадженнях слідчих органів прокуратури.

У 2015-2022 роках обіймав посади заступника прокурора Хмельницької області та першого заступника керівника Хмельницької обласної прокуратури.

Нагороджений нагрудними знаками «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» ІІ ступеня та «Почесний працівник прокуратури України».

Указом Президента України нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

За інформацією Depo.Хмельницький, під час роботи на Донбасі він потрапив у полон до терористів із так званої “ДНР” (червень 2014 року). Був звільнений під час обміну полоненими.

Зазначимо, що отримати інформацію щодо майнового стану нового прокурора Черкащини наразі неможливо, оскільки реєстр декларацій НАЗК не працює на період воєнного стану.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.