Вихованці Михайлівської СЗШ І-ІІ ступенів є частиною маленької європейської родини

На сьогоднішній день можна нарахувати величезна кількість різних забавних і незвичайних свят. Одним з таких є Міжнародний день піци, який прийнято відзначати в усіх куточках планети 9 лютого. Безсумнівно, справжні цінителі цієї страви проживають в Італії, але це не означає, що в інших країнах піца не користується такою ж популярністю, як і на своїй батьківщині. Тому її день народження святкується на всіх континентах.

Учнівське самоврядування Михайлівської СЗШ І-ІІ ступенів, на чолі з Президентом школи Іваном Дученком, підтримали ідею відсвяткувати International Pizza Day в рамках саміту присвяченого улюбленій страві мільйонів – піци. Учасники саміту, були делегаціями з різних країн світу та виступали з доповідями про особливості цієї страви у країні, яку представляли. Учасники саміту згадали, історію виникнення цього найпростішого кулінарного шедевру, цікаві факти про піцу, її  користь та шкідливість, продовженням виховного заходу стала вечірка у стилі «Pizzatime», де учні скоштували страву дня.

Вихованці Михайлівської СЗШ І-ІІ ступенів є частиною маленької європейської родини та сповідують українські традиції, європейські цінності, пізнають світ через свята та обряди різних народів та народностей.

Педагог-організатор

Михайлівської СЗШ

Тетяна Музиченко

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.