Визначені проєкти-переможці конкурсу бюджету участі в Коростенській ОТГ

Про проведення конкурсу і його результат повідомляє сайт Коростенської міської ради.

Бюджет участі – це частина бюджету Коростенської міської територіальної громади, форма прямого волевиявлення жителів міста, що впроваджує інноваційні механізми залучення громадськості до розподілу коштів бюджету міста, та спрямована на демократичний процес обговорення громадою окремих напрямів використання бюджетних коштів.

В звітному році до конкурсу Координаційною радою було допущено 3 проекти, які відповідали вимогам Положення про Бюджет участі та отримали позитивні експертні висновки.

Голосування на платформі budget.e-dem.ua розпочалося з 15 вересня і тривало 30 днів. Крім того, офіційними пунктами для голосування в 2021 році були визначені Центральна бібліотека та її філії в межах міста Коростеня.

За цей період у голосуванні взяли участь всього 562 жителя, з яких 447 – проголосували онлайн, і 115 – офлайн. Але і це є результатом.

Таким чином, Координаційна рада з питань бюджету участі затвердила перелік проєктів-переможців у межах виділених на цю мету 1,5 млн.грн.

Відповідно до онлайн та офлайн голосування переможцями стали:

Серед великих проектів – №4 «Сучасний спортивно-ігровий комплекс біля житлового будинку за адресою: вул.Київська, 19-Б» – 358 голоси.

Серед малих проектів – №7 «Дитячий спортивно-ігровий майданчик за адресою: вул.Сосновського,62» – 125 голосів.

Дані проекти будуть включені до Програми економічного та соціального розвитку Коростенської міської територіальної громади на 2022 рік, а кошти на їх реалізацію направлені головним розпорядникам для їх реалізації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.