Визначення та подолання перешкод, що заважають знайти роботу

У вівторок 26 вересня в центрі зайнятості міста Коростень відбувся семінар, який проводила  спеціаліст центру соціально-психологічної реабілітації населення, що знаходиться  у підпорядкуванні Державної служби України в справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.  Але цього разу семінар був з елементами тренінгу на актуальну  тему «Визначення перешкод, що заважають знайти роботу та шляхи їх подолання»

Після  знайомства, учасники семінару  перейшли  відразу  до самої  суті й фахівець  запитала у слухачів: «А чому, з яких причин  вони сьогодні опинились без роботи?» На фліп-чарті дуже швидко пункт за пунктом виріс список, що виголошували безробітні.  Причини носили різний характер, але  як виявилось в ході бесіди, всі вони мали інше підґрунтя – приховане, тобто справжніми перешкодами на шляху до працевлаштування були власні емоції  негативного характеру такі, як страх, невпевненість в собі, образа, відсутність цілі в житті та інші.

Тренер  наголосила, що все починається з власної відповідальності за себе і своє життя. І що кожна людина  творить своє життя за власним сценарієм, що на її вибір впливає не тільки зовнішня мотивація, а насамперед  внутрішній мотив до саморозвитку.

Спеціаліст  центру, яка багато років поспіль читає для безробітних семінари «Здоровий спосіб життя» не обійшла увагою й цю важливу тему. Зокрема зупинилась на основах та ключових поняттях емоційного та фізичного  здоров’я.

В ході дискусії безробітні погодились, що всі емоції, вчинки та навіть кинуті необережно слова мають свої наслідки.

Проведена робота була високо оцінена учасниками семінару, який закінчився   оптимістичною  цитатою  «Якщо Ви хочете зробити щось величне в один чудовий день, пам’ятайте,  – один чудовий день – це сьогодні!

Передає Паламарчук Л.М- фахівець

зі зв’язків з громадськістю та пресою Центру

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.